Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Betaloc és a Frontin gyengít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Betaloc és a Frontin gyengíti a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés
Tri-Regol-t szedek 3 éve szünet nélkül, a Frontint 1 hónapja a Betalocot pedig most kezdem el szedni!
2009. febr. 16. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Orvos, orvos! Ezekre a kérdésekre orvos adhat választ, nem pedig a netes műkedvelő közönség. Ilyesmivel tessék az orvost zaklatni, mert a fogamzásgátló hatásán nem kevés múlhat.

A fogamzásgátló csökkentheti az allergiás szer hatását, ezt a feleségem példáján tudom, de visszafelé nem tudom, de esélyes. Ne várd meg, amíg kiderül!

(Betaloc egyébként szerintem nem csinál semmit a hormonokkal. Hangsúlyozom: szerintem, amit biológusként anno hallottam róla. Nem helyettesítem az orvost.)


A három együtt meg már amúgy is más, mint ha csak kettő lenne.


Szóval: ORVOS!!!

2009. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel tudtommal a frontin nyugtató, és a tájékoztatókban az áll: Néhány gyógyszer (epilepszia elleni készítmények, antibiotikumok, nyugtatók) csökkenthetik a Tri-Regol drazsé hatását. Ha Ön cukorbeteg, több inzulinra vagy antidiabetikumra lehet szüksége, így a helyedben meggondolnám, beszedjem-e a frontint.

Egyébként tényleg jobb, ha a nőgyógyászod kérdezed meg.

2009. febr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Hogy miért tettem föl ezt a kérdést?! Mert nem szeretnék fél napot ott ülni a szakrendelésen a nőgyógyinál, ezért is érdeklődök itt, hátha vki jár/járt hasonló cipőben és netán tud nekem megfelelő választ adni!

Szedjem a fogamzásgátlót, vagy felesleges, mert úgyse véd, inkább védekezzünk más módszerrel?

2009. febr. 17. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd és sürgősen menj a dokidhoz és konzultálj vele. A frontin tartós szedése esetén nagy valószínűséggel nem fog rendesen védeni a tabid. Ha alkalmanként szeded, akkor ált. 1 hét kieg. védekezés kell. Szal meggondolandó...Bármi nyugtatót is szedsz, még ha vény nélküli is, akkor is hatással van a tabidra. Tehát vagy tabi vagy nyugtató...De bizonyára az orvos hasznos válasszal tud szolgálni.
2009. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én lindynette 20at szedek,most irta fel a dilidokim a frontint. megkérdeztem h nem befolyásolják e egyms hatását,nem e ütik ki 1mást? azt mondta nem nyugodtan mind2-t szedjem ugyan ugy. de azért egy nőgyőgyit is megkérdeznék,bár elég tapasztalt idős a dilidokim aki a nővérmet is rendbehozta, de nem szertnék télleg 1órát várni én sem 1db kérdés miatt
2010. jún. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!