Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlóm tablettát, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlóm tablettát, a ciklus "bármelyik" napján elkezdhetem szedni? (az első levél)

Figyelt kérdés
ugyanis az a gond,h szeretném átállítani a ciklusomat, mert mindig hétvégére jön meg. lehetséges?
2011. febr. 22. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legelső napon kell kezdeni...
2011. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én először a 3. napon szedtem be, de mondjuk csak azért, mert az orvos javasolta úgy. Így kisebb az esély, hogy lesz köztes vérzés. Nem is volt nekem.

Valamennyivel úgyis megfog változni a ciklusod, mivel valószínű, hogy lerövidül, és szerintem így úgyse tudod kiszámolni, hogy pont ugyanúgy jöjjön meg. Nekem eleinte beállt úgy, hogy szombat hajnalban jött meg, de most utoljára már mikor szedtem, vasárnap reggel "érkezett" és kedd-szerda körül múlt el.

De egyébként igen, beveheted akármelyik napon, csak figyelni kell, mert a betegtájékoztatóba is bele van írva, hogy így mikortól véd :)

2011. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. febr. 22. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

NE csinálj ilyen butaságot!!!


A legelső levelet akkor kell elkezdened, amikor megjön. Később majd tologathatod, hogy mikor jön meg a hét napos szünet rövidítgetésével, de így,ahogy te gondolod nem lehet. Nem cukorka, hogy ész nélkül összevissza szedd...

2011. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Én nem tudom..nincs nőgyógyászod, aki elmondja, nincs betegtájékoztató a gyógyszerben, amit el tudnál olvasni?

Ha első gyógyszer lesz életedben, akkor a mensid első napján kell kezdeni, ha váltasz, akkor a gyógyszer betegtájékoztatójában benne van,hogy ez milyen fajta , van amelyiknél nem kell gyógyszerszünetet tartani, hanem , ha elfogy az előző, rögtön kell szedni a másik fajtát.

2011. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!