Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri-regol fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri-regol fogamzásgátló tényleg anyira rosz?

Figyelt kérdés

A terhességem elött a lindynette30 at szedtem!Most a nőgyogyászom azt mondta ez majdnem ugyan az csak olcsobb!

eddig nem hallodtam rola még semmit!ti szedtetek már ilyet?tapasztalatokat várok.köszönöm


2009. febr. 13. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Én Tri-Regolt szedek már lassan 8 éve, és soha semmi baj nem volt Vele! Én szeretem, mert megbízható és nem olyan drága, mint a többi! Megnyugodhatsz, teljesen jó!


Üdv: Haven 23/L

2009. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tíz évvel ezellőtt szedtem, de csak egy hónapig bírtam, és az egy hónap alatt minden nap végig irtózatos hányingerem volt... szerintem vannak sokkal korszerűbbek is.
2009. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kb egy hete szedem,és ma iszonyatosan szédülök,hányingerem van,kétszer hánytam is,de nem jött ki amit ettem!lehet ez a gyogyszer mellékhatása??szedjem tovább vgy hadjam abba???
2009. febr. 13. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Én három hónap alatt híztam tőle tizenhat kilót pedig ugyanannyit ettem mint előtte. Az egyik barátnőm is ezt szedte és daganata lett a májában, az orvos szerint a gyógyszertől. Szerintem hagyd abba minél előbb.
2009. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a gyógyszer őskövület. Vannak sokkal alacsonyabb hormontartalmúak és korszerűbbek is. Egy dolog szól mellette: az olcsósága. Mivel hánysz is, így a gyógyszer nagy valószínűséggel nem is hat...Ha tartósan jelentkeznek különböző tünetek, válts!
2009. febr. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést hogy fiu létemre belekontárkodok ebbe a kérdésbe, de nekem egyik volt barátnőm ezt a gyógyszert szedte és eléggé meghízott, és folyton féjt a feje meg hetente párszor hányt...szerintem válts más gyógyszerre, ha Te is hánysz tőle akkor a szervezeted "méregnek" fogja fel, az olcsoság nem jelenti azt hogy jó is a készítmény.

22/f

2009. febr. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én csak hat hónapig szedtem és 8 hónapja nem jön a baba.Megkérdeztem orvost és tényleg eléggé szar.
2010. márc. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!