Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így érdemes lenne elkezdeni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így érdemes lenne elkezdeni a tabletta szedését?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy vasárnap kéne majd elkezdenem szedni a tablettát(életemben előszőr fogom szedni, mert még nagyon-nagyon fiatal vagyok) de lehet h a barátommal szakítani fogunk mert már nagyon megromlott a kapcsolatunk(1 éves kapcsolat) és ha vége lesz(ami nagyon valószínű) akkor nem szeretném elkezdeni szedni, mert így akkor nincs értelme gyógyszerrel tömni magam és nem akarom felborítani a hormonháztartásom.Szerintetek akkor nem is érdemes elkezdeni?
2009. febr. 12. 18:22
 1/8 A kérdező kommentje:

Véleményeket várnék!

Ja és ha számít v.mit Milligest tabletta!

2009. febr. 12. 18:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még! ha szakítotok a közeljövőbe akkor igazad van, fölösleges lenne, de ha a következő menstruációdig nem szakítotok és helyrejönnek a dolgok akkor majd akkor kazd el ha megjön
2009. febr. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is így jártam. Amikor felírattam, még együtt voltunk, mire elkezdtem volna szedni, szakított. Én végül is elkezdtem szedni, mert 12 év után is rendszertelen volt a mensim, erős görcsökkel. Mondjuk én 23 éves vagyok.

Te mennyi vagy? Akkor érdemes elkezdeni, ha valószínűsíthető egy tartós kapcsolat az életedben. Ha már ki is váltottad a tabit, tedd csak félre, ha úgy érzed.

2009. febr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel abban olyan hormonok vannak, amik benned is, ezért nem feltétlenül lesz rossz hatása... kérd ki a dokid véleményét.
2009. febr. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából a mellékhatásaitól félek...Főleg arról hallottam sok rossz dolgokat h amikor abbahagyták az volt a rossz...nem az amikor elkezdték!
2009. febr. 12. 18:37
 6/8 anonim ***** válasza:
rövid távra nem érdemes elkezdened szedni. eleve általában 3 hónap mire hozzászokik a szervezeted. ezt mérlegeld, pár hónapra nem érdemes elkezdened szedni
2009. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem most ne kezdd el, mert fölösleges lenne. ha rendeződnek a dolgok a barátoddal, akkor fogj hozzá.
2009. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
semmikepp ne kezd el!! igy folosleges es nem eri meg a kockazatot.
2009. febr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!