Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szed valaki Gracial fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szed valaki Gracial fogamzásgátlót? Vélemények?

Figyelt kérdés
magas vagy alacsony hormontartalmú, mert mindenhol mást olvastam? Gyógyszert kell váltanom ezért érdekelne kinek milyen tapasztalatai vannak róla.
2009. febr. 11. 19:41
 1/6 anonim válasza:
Én csak olyan embereket ismerek, akik ezt szedik, és jókat hallottam róla, de a hormontartalmáról nem tudok infót.
2009. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hasonlítsd össze más ilyen típusú fog.gátlókkal a tiéd összetételét a pirulapatika.hu-n.Akkor megtudod.

Én Lindynettet szedek, a te kék bogyóid még annál is alacsonyabb hormontartalmúak, a fehérek viszont magasabbak. Az én bogyóm meg az egyik legalacsonyabb hormontartalmú.

2009. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Gracial-t szedek már 5 éve és maximálisan meg vagyok vele elégedve! Alacsony hormontartalmúak közé tartozik! Nekem a legelejétől kezdve semmilyen mellékhatás nem volt! Az ára egy kicsit húzós (7200 Ft a 3 havi adag), de inkább szedek egy drága, de jó tablettát, mint egy olcsó sz**-t!
2009. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt szedem 7 hónapja. nekem is tökéletesen bevált eddig még mindig:) Remélem nem hagy cserben:)
2009. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Én 6 éve szedem a Gracialt. Ahogy már előttem is írták, alacsony hormontartalmú fogamzásgátlók közé tartozik. Én amikor elkezdtem szedni, jött fel rám 1-2 kg, és nőttek a melleim. Látványosan nem híztam, de azóta is évente 1-2 kg-mal több vagyok. 6 éve 48 kg voltam, most 55. És ez idő alatt lett narancsbőröm is. Nem tudom, hogy ez a fogamzásgátló mellékhatása lehet-e, vagy egyébként is így lett volna. Lehet, hogy ezek a tünetek a "korral járnak". Most 25 vagyok, 19 évesen kezdtem el szedni, és épp most tervezem, hogy szünetet fogok tartani.

2009. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Próbáld ki a NuvaRing foggátló gyűrűt. Sokkal jobb, én sokat szenvedtem, Mercilont, és Gracialt szedtem, lehangolt voltam, és hisztis. A fejem mindig fájt. És még a barátommal is szétköltöztünk. A NuvaRing nagyon jó, helyileg hat, és nincs semmi bajom tőle, észre sem veszem hogy ott van. Megmaradt Gracialom még van, csak egy tasakot kibontottam, de nem használtam fel.
2010. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!