Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Merjek kiegészítő védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek kiegészítő védekezés nélkül együtt lenni a barátommal?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek és 2 hete hétfőn betegség miatt kihánytam az egyik tablettát. Két nap múlva elkezdtem vérezni (pedig még nem volt itt az ideje), felhívtam az orvosom és azt mondta, hogy amíg nem múlik el a vérzés, addig szedjek napi 2 tablettát. Azóta elmúlt a vérzés, eltelt 1 hét és nem tudom eldönteni, hogy elég védett vagyok-e ahhoz, hogy szeretkezzünk. A gyógyszer papírján konkrétan ilyen nincs írva, viszont az igen, hogy ha elfelejtem bevenni akkor 1 hétig kiegészítő védekezést kell alkalmazni. Szóval már lejárt az 1 hét, ráadásul akkor ugye 2 tablettát is szedtem. Mégse vagyok biztos benne, hogy mit tegyek. Tudnátok segíteni?
2011. febr. 11. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Napi 2 tabletta? Ugye az csak aznapra vonatkozott és nem a többire is?
2011. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra a napokra amíg vérzek. De két nap múlva el is múlt.
2011. febr. 11. 21:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert ugye ha valaki nem veszi be/kihányja az adott napi tablettát akkor elvileg kettőt kell bevennie aznap. De én nem voltam benne biztos hogy tényleg kihánytam, reménykedtem hogy nem és ezért nem vettem be még egyet. Akkor döbbentem rá hogy mégis, amikor elkezdtem vérezni. Erre mondta hogy amig vérzek addig szedjek napi kettőt.
2011. febr. 11. 21:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Még sose hallottam ilyenről, hogy napi kettőt kell bevenni utána is O.o
2011. febr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha eltelt az egy hét, amit az orvosod mondott, akkor szerintem nyugodtan lefeküdhetsz a barátoddal, kiegészítő védekezés nélkül!
2011. febr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!