Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok milyen a Harmone...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok milyen a Harmonet fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt szedem már vagy 5 éve. Soha nem szedtem még mást, ezért nem tudom megmondani, hogy ez miért rossz, ha rossz. Mondjuk, nekem csak jó tapasztalataim vannak vele kapcsolatban, de most mégis váltani fogok a nődoki javaslatára.
2011. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
10 éve szedek Harmonetet.Mindig is azt hittem h nekem ez jó,amúgy tényleg nem is volt vele bajom mivel véd és nem is fedeztem fel különösebb mellékhatást,egészen az utobbi pár évig.Nagyon sokszor voltam beteg,nem voltam sose lázas és több olyan dolog is volt,amit akár ez is kiválthatott.Most szüneteltetem...lassan két hónapja,kezdésnek elkapott egy betegség(sokan voltak betegek a családba)viszont ujra lázas tudtam lenni,ami valljuk be jó mivel avval védekezik a szervezet.Szóval teljesen lenyomta a gyógyszer az inmunrendszeremet.Most még szünet van és nézegetem h mik történnek,szóval nem akarok semmi ujat mondani még,de az tuti h kell néha szünetelteteni és ha kicsit is van rá gyanu h a gyógyszertől bajod lehet akkor érdemes váltani.
2011. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!