Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tompa hasfájást okozhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tompa hasfájást okozhat fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Milligestet szedek. Rendesen megjött a megvonásosom, az új levél előtti nap voltam együtt a barátommal. Most veszem be a 10. szemet. Néha enyhén beleszúr a hasamba randomszerűen. A hüvelyfolyásom ragacsos, és néha sárgás. Ez valami fertőzés lehet? Ugye nem vagyok terhes? Mostanában eléggé stresszes az életem, vajon miért csinálja ezt a szervezetem? A válaszotokat kérném.
2009. febr. 10. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én fél hónapja szedek fog.gátlót és nálam is van időnként hasfájás. Olyan, mintha meg akarna jönni. Fehérfolyásom meg mindig van. Néha ilyen ragacsos-nyúlós is. Egyébként a fog.gátló hajlamosít a hüvelygombára.
2009. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nézd lehet idegi alapon, mert most hagyott el a barátom, de nagyon parázok hogy ne legyek terhes. Rendesen szedtem a tablettát és még mindig szedem. Lehet hüvelygombám van? Kezd kellemetlen lenni.
2009. febr. 10. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!