Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 10 honapja hasznalom a Nuvarin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 honapja hasznalom a Nuvaringet. Az utobbi par honapban valahol elhagytam a libidom és másra váltanék. A nogyogyasznal nem lesz nagyon cikis?

Figyelt kérdés

Az a problémam, hogy 10 honapja hasznalom a Nuvaringet. Ennek " hala",az utobbi par honapban valahol elhagytam a libidom, de annyira, hogy ha a baratom kozeledne " ugy", sokszor leorditom a fejét szerencsétlennek. jovo hétre kaptam idopontot a nogyogyaszhoz, szeretnék valami masra valtani. Viszont egy rettento cikis helyzetnek élem meg, odamegyek majd, megkérdi miért jottem, " jonapot, azért mert egyszeruen nem kivanom a szexet " :S

Gondolom talalkozott mar ezer ilyenhez hasonloval, de van bennem egy kis félsz, hogy kinevet, hogy olyan nincs hogy egy huszéves lanynak ne legyen libidoja vagy hasonlo...

Aki mar ment orvoshoz ilyen problémaval,hogy valtani szeretne fogamzasgatlot mert ilyen gondot okoz, ez esetben a doki milyen tipusu kérdéseket tesz fel? pl " mikor voltunk uoljara egyutt " stb?


2009. febr. 9. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos fog kérdezni pár dolgot... és? Mi a gond ezzel? Sokkal kellemesebb, mintha 30 centit beléd kellene nyúlnia, puszta kézzel.

Egyékként őt tényleg nem fogja izgatni a dolog: látott már elég hasonlót.

2009. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mond azt neki, ami mos itt elmondtál! ez a legegyszerűbb!! nem fog hülyén nézni, nem fog lebecsülni! az a dolga, h segítsen!
2009. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én lindynette20-at szedtem régen. egy idő után a libidóm nullára csökkent, elmentem dokihoz és mondtam neki, hogy libidó nulla, ha a párom közeledik akkor abszolút nem nedvesedek, és ő írt fel másik gyógyszert (Yadine) és azóta minden rendben, újra hatalmas a libidóm, mint előtte. Mindent mondj el neki nyugodtan, millió ilyennel találkozott már, neki te csak egy vagy a sok közül, durván kifejezve "egy a futószalagról".
2009. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Biztos nem fog "cikis" kérdéseket feltenni, neki ez a munkája, és bizonyára ilyen problémával hetente keresik fel.


Nem mellesleg a tüneted, egyáltalán nem ritka. Ha előveszed - amennyiben van még belőle felteszem 9-et elhasználtál már - a Nuvaring hivatalos betegtájékoztatóját (a dobozban a papír), akkor ott a 4. fejezetben, ami a lehetséges mellékhatásokról szól ott a Gyakori mellékhatások között szerepel a "csökkent libidó", ami 100 nőből több, mint 1 esetben fordul elő, azaz a nőgyógyászodnak a praxisában pont ilyen mellékhatás panasza már igen valószínű, hogy volt is.


Azaz nyugi, simán ad másikat és kész.

2009. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!