Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirálról tapasztalatok? Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirálról tapasztalatok? Hogy teszik fel? Mennyibe kerül? Hány éves kortol?

Figyelt kérdés
mindent szeretnék rola tudni
2009. febr. 9. 11:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy, de van egy olyan érzésem, hogy tizenéves, max huszonvalamennyi....szerintem felejtsd el... spirált csak akkor tesznek fel, ha már van valamennyi gyereked(2 vagy 3 asszem) és elmúltál 35 vagy 40 éves... a pontos számokra nem emlékszem, de ha beírod gugliba biztosan kiírja
2009. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mi a bajod a gumival, vagy a tablettákkal?
2009. febr. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
igen 17 vok , érdeklödök még csak egyenlöre a gumit nagyon nem szertem és nem nyujt biztonsáhérzetet,a fog gátlot szedtem 1évig és libidocsökkenésem van nagyon
2009. febr. 9. 12:09
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Húzzatok föl 2 gumit. :) Lehet, hogy hülyén hangzik, de ha egy nem tűnik biztonságosnak, akkor a 2 biztosan annak tűnik. :) Mellesleg a barátod is kicsit vastagabb lesz tőle. (az más kérdés, hogy mit fog érezni.)


Vagy Extra Safe gumit használjatok. :)

2009. febr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
áh gumit azt nagyon nem szeretnék
2009. febr. 9. 12:18
 6/15 anonim ***** válasza:
a kér gumi butaság, azt nem szabad...nagyobb a dörzsölődés, hamarabb kiszakad mind2... a spirálon semmiképp se gondolkozz, amit leírtam az elején (az első vagyok), az úgy van... csak nőgyógyász teheti fel neked, és akármelyiket kéred meg, jobbik esetben csak kiröhöd, rosszabb esetben lehord vagy elzavar...
2009. febr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát akkor nem tudom mit teszek még..
2009. febr. 9. 12:21
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez?

[link]

2009. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
erröl még nem is hallottam
2009. febr. 9. 12:33
 10/15 anonim ***** válasza:

Hello! A spiràlt leginkàbb màr szult noknek ajànljàk,mégiscsak egy méhbe helyezett eszkozrol van szo, és a még nem szult nok feszes méhizomzatàt , méhszàjàt nem tul ajànlatos "piszkàlni". léteznek azonban un " szuz-spiràlok", még nem szult nok szàmàra, de ...nem is tudom...komoly egészségugyi problémàkat okozHAT ( mégegyszer mondom,okozhat, igy feltételes modban) a spiràl viselése. Méhen beluli terhességtol igen, de méhen kivulitol ( ami ugye életveszélyes àllapothoz is vezehtet) NEM véd meg!

Ha nem jo sem a tabletta, sem a gumi, nem tudom, otthon elterjedt e màr, jo az implantàtum, ez egy kis gyufavékony muanyag rudacska, amit a felkarodba ultetnek, és 3 évig maradhat bent. Csak etonogestrelt ( progeszteronszàrmazék) tartalmaz, azaz hasonlo a hatàsa mint a minipillnek.Kérdezz rà a nogyogyidnàl!

2009. febr. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!