Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Idopont valtas, lehet gond?
Figyelt kérdés
Eddig este 8kor vettem be a fogamzasgatlot,de mivel most influenzara antibiotikumot kaptam amit reggel 9 es este9 kor veszek be.Probalom betartani azt hogy 4ora elteljen a fogamzasgatlo es az antibiotikum kozott,ezert az utobbi heten a fogamzasgatlot delutan 5kor veszem be.Ezzel megtarthatom a fogamzasgatlo hatekonysagat?(azert vedekezk,csak a ciklusomat nem akarom dereglalni)Tudom,hogy fix oraban kellet volna bevenni,de ez a valtas okozhat problemat?(bocsanat de nincs modom ekezetekkel irni)
21L
2011. febr. 1. 18:51
1/3 anonim 



válasza:





én úgy tudom, hogy nem pontosan egy időpontban kell bevenni, hanem pl.: reggel tájéka dél tájéka este tájéka, szóval közel azonos időpontokban. nálam előfordul,hogy 8-kor veszem be de lehet olyan is hogy 11-kor vagy néha éjjel 1-kor. nem hinném, hogy ez problémát okozhatna.
2/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt
2011. febr. 2. 06:31
3/3 anonim 



válasza:





vigyáz mert a nem azonos időpontok miatt TERHES lehetsz,fordulj gyorsan orvoshoz....
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!