Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlás. Szőrösödés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlás. Szőrösödés mint mellékhatás?

Figyelt kérdés
Belarat szedek közel egy éve! Kb 3-4 hónapja észrevettem, hogy kis pihés lett a hasam a melleim is kezdenek pihésedni oldalt az arcomon is megjelentek a kis zavaró pihék a kezemről nem is beszélve. Nagyon zavar! Lehetséges, hogy ez a fogamzásgátlótól van? Van erre valami megoldás, hogy hogyan lehetne ezt a szőrösödési folyamatot leállítani? Nagyon el vagyok keseredve. Már a Párom is felfigyelt rá, tudom, hogy ő elfogad ilyennek amilyen vagyok, de saját magamat nem tudnám így elfogadni és azért szeretnék vonzó maradni a Párom szemében is. Kérlek segítsetek! Akinek volt hasonló panasza írja le véleményét és tapasztalatait! Előre is köszönöm!
2009. febr. 5. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább valami hormon elváltozás lehet.De ezt nem valószínű hogy a fog.gátló okozza.
2009. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
örülj neki hogy nem ´szörös vagy hanem pihés!
2009. febr. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lassan már nem pihés vagyok, hanem szőrös...kezd sötétedni! :(
2009. febr. 5. 12:16
 4/8 anonim ***** válasza:
második válaszoló vagyok! nekem barna a böröm és nagyon szörös vagyok! fiatal koromban nagyon zavart és bedepiztem ez végett. de most már elfogadtam magam... mert létezik a szörtelenités, és ha valakinek nem tetszik ne nézzen rám. a férjem engem igy elfogadott, és rendesen szörtelenitem magam mint más nö! ha nagyon zavar, menj el dokihoz
2009. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem szedek fog.gátlót de sajnos nálam is látszódnak az erősebb szálak.Mondjuk a karon meg az ilyen helyeke nem de az arcon már nagyon zavart mert fehér a bőröm és nagyon látszódott.Igy hát elmentem kozmetikushoz és legyantáztam.Utána sajnos nem volt időm visszamenni és zavartak a kinövő szőrszállak és már évek óta csipesszel szedegetem ki.kb 4-5 éve

De észrevettem mintha egy kicsit kevesebb a szőrszáll az arcomon és már nem annyira erős.Mert először szinte minden nap nemgyőztem kiszedegetni mert mindig láttam uj szállakat most meg hetente egyszer vagy kéthetente egyszer amikor észreveszem hogy már látszódik akkor kiszedem.

Szerintem menj el a nődokihoz mert neked valószínűleg a fog.gátló kavart be és azért kezdtél szőrösödni.Szoval mindenféleképpen szolj a nőgyógyásznak.Ő majd felír egy másik fajta fogamzásgátlót

2009. febr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A fogamzásgátlód tartalmazhat férfi hormont is, de amikor a fogamzásgátló elnyomja a peteérést akkor meggátolja több női hormon keletkezését is. Én biztos megnézném a tabletta leírását, és ha kell elmennék orvoshoz.
2009. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A leghelyesebb, ha elmész a dokidhoz és megkérdezed. Ez hormonális probléma. Van olyan fog.gátló, ami pont a szőrösödés ellen jó.
2009. febr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is Belarát szedek,bár csak 3hónapja. Olyan szinten pihésedem mindenhol...pedig annyira imádtam,hogy szinte csupasz vagyok,kb. szőrtelenítenem is csak negyedévente kellett. Borzasztó érzés :( Alig várom,hogy leteljes a 3 hónap és eldobjam a francba.
2017. jún. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!