Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a vélemény a Laurina...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemény a Laurina fogamzásgátloról?

Figyelt kérdés
3levélel szedem és 3napja fájnak a melleim mitől lehet?? Esetleg terhesség miatt? Minden tablettát pontosan de néha 10perces eltéréssel beveszem.
2011. jan. 19. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:

nyugi az a 10perc elteres nem okozhat bajt,nekem is feszultek a melleim neha tolle,es nem ciklus elott csak ugy,foleg az elso fel evben,de elmult.

Ha mind a 3level kozott volt menstruacid,es akkor kicsi az eselye a terhessegnek>ha pedig ezt befejezed akkor 100%osan megtudod(megjon vagy sem)De tesztet is csinalhatsz

Szerintem ez ertelmetlen aggodas,mert ha rendesen szeded nem lehet baj.

2011. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én egy évig szedtem, az első pár hónapban feszültek a melleim, nem fájtak kifejezetten, de meg voltak picit duzzadva, mint mensturáció előtt. ez aztán elmúlt
2011. jan. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!!! Megnyugottam, csak olyan fura hogy idáig semmi aztán most egyszere láthatóan más.
2011. jan. 20. 08:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is épp egy éve szedem. Van, hogy 3-4 órával később jut eszembe, de azt hiszem 12 óra a max csúszás, tehát nem kell aggódnod a percek miatt.

Most egy év után úgy érzem kicsit híztam általa. De nem vészes, le tudnám dolgozni ha nem lennék ilyen eszméletlen lusta :D

2011. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!