Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 6 hónapja szedem a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapja szedem a fogamzásgátlót. Ilyenkor is hat?

Figyelt kérdés
Azt tudom, olvastam hogy a 7napos szünetben is véd, csak én beteg voltam közben és kb5napig kis mennyiségű antibiotikumot(Zinatot) szedtem ami csökkenti a hatását.ez volt mondjuk hétfőtől-péntekig.És amikor kedden újra elkezdtem szedni, akkor már "visszatér" ugymond az "ereje"...csak nem ment el annyira ha 6 hónapja szedem.Ha szexelnék a barátommal gumi nélkül terhes lennék?:SAzóta nem mertem
2009. febr. 2. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Egyes antibiotikumok után 1 hónap kieg. védekezés is kell. A dokid megmondja, neked mennyi ideig kell, ha a tájékoztatóban nincs benne. Az antibiotikum kúra ALATT és UTÁN is kell kieg. védekezés.

Nekem így lett terhes a barátnőm :S Nem védekezett a kezelés alatt és után...Kisfia született...

2009. febr. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a tabletta hatása nem attól függ, hogy mennyi ideje szeded, ha nem veszed be egyetlen nap, már abból is lehet baj...olvasd el a tájékoztatójában, mennyi idő után biztonságos védekezés nélkül szexelni és várd ki azt az időt...én is antibiotikumot szedtem két hete, pont utána következett a gyógyszermentes hét, úgyhogy még csak péntektől számítom a biztonsági időt, ami nálam egy hét...utána leszek csak védett
2009. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát nekem gyógyszermentes hétben voltam beteg és most már rá egy hétre vagyok
2009. febr. 2. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Mindenképpen védekezz más módon is, ha nem akarsz meglepit...
2009. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
amugy akkor tehes lennék ha nem olvadna el bennem?
2009. febr. 3. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!