Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megint pattanások, mi van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint pattanások, mi van a szervezetemmel?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy öt hónapja szedek fogamzásgátló tablettát,és az elsötöl amit felírt az orvos nagyon pattanásos lettem,a nagy hormontartalomtól.Visszamentem a dokihoz,felírt egy gyenge gyógyszert és már 4hónapja azt szedem,eddig teljesen jól muködött sehol egy pattanás.Egészen a mult hétig mikor ujra elketek kijönni és már 1 hete tart.Nem értem mi van most a szervezetemmel.Segítsetek!
2011. jan. 16. 23:18
 1/1 anonim ***** válasza:

gyogyszer szedese elott is sok volt a pattanas?Ezt jo lenne tudni,mert van hogy amig szeded minden az eljen van nehany hatasa ami miutan a szervezeted megszokta elmulnak.Nekem 2honapig feszult a mellem tolle,de azutan elmult,miutan hozzaszoktam.

Porbalj inkabb az etrendedden valtoztani,vagy az eltmododon,lehet ezeknek is koze van a pattanasokhoz!

2011. jan. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!