Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baj ha a fogamzásgátlómból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a fogamzásgátlómból eggyel többet vettem be mint amennyit be kellett volna?

Figyelt kérdés
A Gracial nevű fogamzásgátlómból eggyel többet vettem, be, mit csináljak ilyenkor?Ma reggel vettem észre.Vegyem be ma is rendesen?Mert ha beveszem akkor hamarabb elfogy, és nem leszek védett teljesen. A fogamzásgátló papírja nem ír csak annyit, hogy lehet hasmenésem vagy hányingerem.
2009. febr. 1. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a nőgyógyászatot, és kérdezd meg.
2009. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez egyfazisu?? ha igen akkor most 2 opcio van. vagy veszed minden nap rendesen ezutan es egy nappal hamarabb elfogy, jon meg es kezded el az ujat vagy a kovetkezot nem veszed be, 1 hetig mashogy is vedekezel. Minek vettel be 2ot?
2009. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a teendő túladagolás esetén?


A Gracial valószínűleg még több tabletta egyidejű bevétele után sem okoz mérgezéses tüneteket (pl. ha kisgyermekek kezébe kerül), legfeljebb émelygés, hányás, ill. fiatal lányokban csekély intenzitású hüvelyvérzés léphet fel.

Ezekben az esetekben forduljon kezelőorvosához.

2009. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves második hozzászoló!Kétfázisú a a tabletta!Amúgy figyelmetlenségből vettem be 2-őt.
2009. febr. 1. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!