Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, ha a tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a tabletta mellett egy tisztasági betét elég egész nap?

Figyelt kérdés
Most járok az első 7 napos szünetnél. Eddig mindig normális volt a rendes menszeszem, de most elvileg tegnap jött meg (pénteken szedtem be az utolsó szemet), és még ma is egy tisztasági betéttel vagyok. Ha megtörlöm, akkor véres, de amúgy semmi különös. Ez az elején normális, be fog állni, vagy most mi van?
2009. febr. 1. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg a tabletta bekavart nálad ezért kevesebb mint szokott lenni. Nem kell megijedni, kell még egy kis idő míg normálisan beáll. De az is lehet hogy nekem ilyen kevés mennyiségűre csökkentette a vérzésed. Örülj neki =)
2009. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
nem nekem hanem neked :)
2009. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, gondoltam rá én is, hogy még most áll be a dolog. Remélem legközelebb már normálisabb lesz:) De azért még várok több véleményt is.
2009. febr. 1. 12:05
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hat nekem elso nap normalis, de csak normal tampont hasznalok, azt is csak 4-5 orankent cserelem, aztan 2 nap tisztasagi is eleg, ennyi a menzeszem tabi mellett, de nekem elotte sem volt nagyon sok. Szerintem varj par honapot, hogy alakul.
2009. febr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elején a menstruáció helyet barna folyásom volt ami a nőgyógyászom szerint normális. majd 3-4 hónap múlva rendes volt 5 nap mini ob.
2009. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm is "így járt". Ő 3 éve szed bogyót és végleg lecsökkentette annyira, hogy tisztasági betéttel kihúzza.
2009. febr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én 2éve szedem és nekem is elg szinte egy tiszti 2-3napos a mensim és az uccso nap már csak tiszti kell, a többi napokon is a tampon még nem telik meg 6-7órában
2009. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!