Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bármikor abba lehet hagyni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármikor abba lehet hagyni a fogamzásgátló tabletta szedését? Most a második levél felénél tartok de abba szeretném hagyni. Most is lehet? Vagy várjam meg amíg elfogy a levél?

Figyelt kérdés
2009. jan. 30. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
vard meg mig elfogy a level, meg ha nagyon szenvedsz is, mert igy ugy osszekavarod a ciklusod, hogy egy honapig is verezhetsz. Miert kell azert elkezdeni,hogy 1 honap mulva abbahagyd? ezzel vigyazz, nem tesz jot ha 1-2 honapra elkezded, majd abbahagyod es megint elkezded.
2009. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért mert már így is régóta vérzek és hihetetlenül görcsöl a hasam de most nem tudok elmenni dokihoz.Muszály lenne abbahagynom mert nem bírom ki!
2009. jan. 30. 12:37
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
figyelj, az elso 3 honapban ilyenek elofordulnak, ha nagyon elviselhetetlen, hagyd abba amikor akarod, csak verezni fog egy ideig, de ne kinozd magad akkor. Megvizsgalt az orvos amikor felirta??? Az is lehet, hogy nem megfelelo neked vagy egyaltalan nem szedhetsz gyogyszert, a gorcsok semmikeppen nem normalisak. Ha abbahagyod, akkor viszont amint mondtam ossze fog zavarodni a ciklusod. Elso voltam
2009. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Én 2 szem után lettem iszonyat rosszul,majdnem kórházba kerültem,és a 3. szemet már nem szedtem be!Utána 9 napig menstruáltam,de már jól vagyok,és soha többet gyógyszer!
2009. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, végig kell szedni a levelet.

Az 1-3 hónapban gyakoriak a vérzéssel kapcsolatos problémák. Olvasd el a betegtájékoztatót. Amúgy mit szedsz?

Én 3. napja szedem (lindynette 20). Szintén görcs, haspuffadás, hasmenés...Kíváncsi vagyok, meddig tart. Várok pár napot és ha továbbra sem oké, akkor visszamegyek a dokihoz. Mert ugyebár semmi értelme beszedni, ha a hasmenés miatt kijön belőlem.

2009. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel rá, hogy marhára összekavarja a ciklusod. Vérezhetsz hosszabban, hónapokig rendszertelen lehet, vagy meg sem jön egyáltalán.
2009. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lindynette20-at szedek.De muszály lesz abbahagynom.Nagyon görcsölök meg vérzek.Ennél nagyobb baj nem lehet akkor sem ha abbahagyom.
2009. jan. 30. 17:28
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
hm..nekem semmi tünet nem volt a lindynette20nál :(.sajnállak, de szerintem menny el a dokihzo és majd ő elmondja hogy mikor hagyd abba.akkor is menny el ha nem vizsgál meg,beszélgessetek.
2009. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Anyám, borogass!


MuszáLY, meNNY? :(((

2010. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!