Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Melyik fogamzásgátló hat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fogamzásgátló hat a legjobban a bőrre?

Figyelt kérdés

Lyndinett 20 fogamzásgátlót szedek 2 hónapja! Iszonyú pattanásos lett a hátam, igaz már javulgat! Soha nem volt pattis a hátam! Az arcomon semmi hatását nem látom, a pattik ugyanúgy jönnek és csúnyák!

Nektek melyik fogamzásgátló vált be a bőrötökre, a Diane 35ön kívűl, mert arról azt hallottam magas a hormontartalma, és magas hormontartalmút nem szeretnék szedni!


2009. jan. 30. 09:17
 1/9 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy amiket ajánlani fogtok milyen árban vannak?
2009. jan. 30. 09:23
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármelyik doki a Diane-t írná. Nekem is azt akarta a mensi előtt jelentkező patik miatt, de mondtam, hogy ne. Én is rengeteg rosszat hallottam róla, ráadásul huzamosabb ideig nem is szedhető. Így a Lindynettet kaptam. Eddig volt mindig mellékhatása annak is (haspuffadás, hasmenés), igaz még csak 2 szemet vettem be. Amúgy a diane olyan 4500 körül van, a 3 havi adag. Bőrproblémákra, szőrösödésre azt szokták írni.
2009. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én cypromixet szedtem,de csak kevés javulás lett,gyenge is volt,most diane35t szedek,és látványosan jobb,de még mindig nem tökéletes!
2009. jan. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ja és a cypromix csak 3ezer..
2009. jan. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen magas a hormontartalma egy fog.gátlónak. valóban a Diane a leghatásosabb pattanásokra, mivel ez eredetileg is bőrproblémákra való, a fogamzásgátló hatás csak a mellékhatása. de ilyet senkinek se szabadna szedni, mert nagyon káros, és amúgy is csak 6 hónapig lehet szedni. ha minél magasabb, annál jobb hatással van a pattansásokra. a lindynette egy vacak, már több embertől is hallottam rajtad kívül, hogy kirügyezett tőle a várt hatással ellentétben. ha nekem ilyet akart volna az orvos felírni, biztos mást kérek. én Milligestet szedek, ez is egy újabb szer, alacsony hormontartalommal. nem mondom, hogy tökéletes a bőröm, de nekem javított rajta. nem annyira zsíros, mint régen, és a pattanásim száma is csökkent. a hátammal meg egyenesen csodát művelt, az tényleg nagyon szép lett tőle.
2009. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, előző vagyok. a milligest 3 havi adagja 5500 ft. nem egy olcsó mulatság, de nekem megéri.
2009. jan. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én amikor felírattam a fog.gátlómat, direkt olyat kértem, ami jó a pattanásos bőrre. Nekem a Yadine-t írták fel, 3 hónapra 5 500-7 000 ft. Nekem bevált :)
2009. jan. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem belara-t írtak fel miután a mercilon-tól nekem is csúnya pattanásaim lettek. Nem mondom hogy álomszép lett a bőröm, de nincs rajta sok pattanás. Egyébként az első 3 hónapban előfordulhatnak átmeneti pattanások, amíg hozzá nem szoksz, szerintem várd ki, hátha rendbejön.
2009. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2009. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!