Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan tabletta, amiben a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan tabletta, amiben a progeszteron és az ösztrogén hatása kiegyensúlyozott?

Figyelt kérdés
Több, mint 2 évig szedtem fogamzásgátlót (Milligest,Lindynette 20,Yasminelle), de a libidóm csökkent és folyásom is volt. A dokimat is megkérdem, bár ő csak hasraütésre ajánlotta a többit is annak idején....
2011. jan. 6. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Hát az szar ügy :D
2011. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az... Szedném azt a szart, mert jobban bízok benne, mint bármelyik fogamzásgátló eszközben. Szültem is már, de nem akarok spirált. Elég sok rossz tapasztalatot hallottam róla.
2011. jan. 6. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerény véleményem szerint nem érdemes tablettákat szedni. Nem kellene inkább befejezni, bármilyen hormon tablettának a szedését? Persze azt csinálsz amit akarsz, de árt tudni, h igen veszélyes :S
2011. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de nem árt*
2011. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled. Szerintem se jó a tabletta, hosszútávon meg főleg. De ha nem akarok hormont, nem sok választás marad. Spirál nem kell, az óvszert a párom utálja és ki is szakad olykor, a patentexben nem bízom, a megszakítás szintén nem az igazi... Na mindegy,ez van.
2011. jan. 6. 15:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogyhogy kiegyensúlyozott? Ezt honnan szedted? A tabletta úgy van megalkotva, hogy a hatása a fogamzásgátlás legyen. Nem tehetnek bele ugyanannyi progeszteront meg ösztrogént.


Szerintem a spirál nem biztos, hogy elvetendő ötlet. Nagyon sok nőnek jó megoldás:)

2011. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Itt találtam infot:

[link]


Néhány ismerősöm, aki spirált használt vagy terhes lett mellette, vagy valamilyen baja lett. Persze sok nőnek bejön, de én inkább kihagyom.

2011. jan. 6. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!