Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló mellett is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló mellett is lehetnek a menstruáció megjövetelére utaló jelek?

Figyelt kérdés

Most kezdem majd meg az első szünetemet, de még mára van egy szemem. Rendesen szedtem, nem hagytam ki egy szemet sem, tegnap este mégis fájt a hasam, mint amikor meg akar jönni. De elvileg a bogyó a peteérést állítja meg, a hasfájás meg azért van, mert a megérett pete leválik.

Szóval akkor most nem hat a fogamzásgátló?

Kedden, amikor a 18. szemnél jártam, lefeküdtem barátommal, és elment bennem. De akkor sem lehetek már terhes ugye? Mert a Belara az 1. héttől véd.

Ez akkor normális, hogy még be sem fejeztem a tabi szedését, még a szünetnél sem járok, de már fáj a hasam? Így lehetek terhes, vagy így is véd?


2009. jan. 29. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni tompa hasfájás, olyasmi,mint a tabletta előtt, csak gyengébben. Nem kell aggódnod, véd a gyógyszer.
2009. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. én Milligestet szedek. nálam úgy szokott lenni, hogy már az utolsó levélnél, amikor a 3. fázisú szemek közepénél járok, kijönnek a menseses pattanásaim.
2009. jan. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd, a görcs az összehúzódások miatt van. Én milligestet szedek, nálam is megvannak a PMS tünetei. Ne aggódj.
2009. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én Novynette-t szedek és nálam is vannak tünetek. A 3. hét végén már feszülnek a melleim és enyhén görcsölök. Ha például megfázok az is elég ha hüvös helyen töltök egy kis időt és ugy fáj a hasam, mint amikor nem is szedtem tabit...
2009. jan. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!