Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Baleset?! Van ok félelemre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baleset?! Van ok félelemre?

Figyelt kérdés

(Dinamikus) aktus volt. Nekem sikerült elmennem, neki nem. Másképp szerettük volna folytatni, viszont mikor az úriember kihúzta a szerszámát, az óvszer bennem maradt (anyag nélkül). Nem mostanság kell megjönnie a menzeszemnek, ettől függetlenül kissé parázom.

1. Lehet gond?

2. Nincs hüvelyorgazmusom. Miért?

3. Miért ilyen nehéz az élet? :)


2011. jan. 5. 17:21
 1/5 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy kéne de a biztonság kedvéért vegyél egy 8 napos tablettát, ami kiirtja ha valami fickó belemászott a petébe... :D

Azért nincs hüvelyorgazmusod, mert valószínűleg eddig rossz emberekkel kerültél össze. Csiklóorgazmusod rendesen működik? :)

2011. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah.
2011. jan. 5. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kevés az esély arra hogy gond legyen, de sosem zárható ki teljesen, semmilyen védekezés mellett.

Hüvelyi orgazmusa a nők többségének nincs, szóval ez nem gáz. Nekem is csak csiklói van, de ez teljesen tökéletes számomra :)

2011. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem jelen esetben egy sürgősségi tabletta többet árt, mint használ.


"Nem mostanság kell megjönnie a menzeszemnek"

Azért ennél konkrétabban is megfogalmazhatnád. Egyébként sem a menzesz közelében van a legnagyobb esély a terhességre...

2011. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt a páromnak orgazmusa, tehát "anyag" sem volt a cuccosban.
2011. jan. 5. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!