Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan gyógyszert, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan gyógyszert, amit fogamzásgátló mellé lehet szedni, és csökkenti a vérzés mennyiségét?

Figyelt kérdés
Belarát szedek 2 éve,de még így is 6 napig tart általában.
2011. jan. 5. 11:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincsen ilyen gyógyszer. Elvileg a fogamzásgátló is csökkenti.
2011. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a nőgyógyászodat, nem válthatnál-e át Lindynette-re?

Sokkal kevesebb hormont is tartalmaz, és nekem az amúgy 6-7 napig tartó menstruációt 3-4-re csökkenti, ráadásul a vér mennyisége is kevesebb...

Külön gyógyszerről ilyesmire még nem hallottam, megkérdezheted a patikában, de szerintem nincs...

2011. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Egyénfüggő a vérzés mennyisége, tablettaszedés esetén is. Valakinek pl. egyáltalán nem változik, nekem se lett sokkal kevesebb, ha ez megnyugtat és azt mondta az orvos, hogy teljesen normális. Az előttem szólónak meg azt üzenem, hogy hülyeség ilyen-olyan fajta tablettát ajánlgatni másoknak, mert ahány szervezet annyiféleképpen reagál ezekre. Ha amúgy bevált neked ez a Belara, akkor szedd továbbra is ezt.
2011. jan. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

11:35 SZERINTEM MEG HÜLYESÉG NEM VÉGIGOLVASNI, AMIT ÍRTAM, ÉS ÚGY LEHÜLYÉZNI. Azt mondtam, KÉRDEZZE MEG AZ ORVOSÁT, hogy szedhetné-e a Lindynette-t!!!!

KÖSZI.

2011. jan. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is Lindynette-t szedek 2,5 éve, de nekem annyit tett, hogy a 7-8 napról "lerövidítette" 4-5 napra. De igazából ez is változik nálam ciklusonként, meg a mennyisége is... Volt már olyan hogy a 4. napra elmúlt, és olyan is volt, hogy a 7. napon... Van, hogy végig sok van, csak az utolsó napokban kevesebb, de van, hogy már 2. nap alig van... Valóban az orvost kell megkérdezned, hogy esetleg nem próbálhatnál e meg másik gyógyszert. De szerintem emiatt nem érdemes váltani, a szervezeted már megszokta azt, amit szedsz... Úgyis még hosszú évekig menstruálni fogsz, akkor is, mikor már nem szedsz gyógyszert, ezt szerintem inkább el kell fogadni így, ahogy van, nekünk, lányoknak ez az élet velejárója :D 20/L
2011. jan. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én csak azért járnék inkább utána a Lindynette-nek, mert az jelenleg a legalacsonyabb hormontartalmú, és még sárgatest hormonokat is tartalmaz, ami az egészséged védelmében nagyon fontos!... Nekem egy nagyon jó magándoki írta fel.
2011. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy az a legalacsonyabb hormontartalmú? Az egy dolog, hogy azt mondta az orvos, de én azért ezt így nem jelenteném ki, maximum ha gyógyszerész vagyok, és valóban ismerem az összes összetételét (ha z a helyzet, akkor bocsi)

Egyébként én úgy tudom, minden fogamzásgátló tartalmaz progeszteront és ösztrogént is, hiszen pont az a lényeg, hogy magas szinten tartja ennek a két hormonnal a mennyiségét, emiatt nem következik be a peteérés.

2011. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
(Ebből ugye a progeszteron a sárgatest hormon, én másikról még nem hallottam, de Te többes számban írtad, az véletlen volt, vagy tényleg termel másik hormont is a sárgatest?)
2011. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

clau20 válasza:


Én csak azért járnék inkább utána a Lindynette-nek, mert az jelenleg a legalacsonyabb hormontartalmú, és még sárgatest hormonokat is tartalmaz, ami az egészséged védelmében nagyon fontos!... Nekem egy nagyon jó magándoki írta fel.


Téged megbízott valaki, hogy ennyire a Lindynette 20-at nyomasd vagy mi? Ha neked ennyire frankó, szedd halomra, de nem érdekel senkit. Fogd már fel, hogy nem mindenkinek az válik be, ha minél kisebb a hormontartalma egy-egy gyógyszernek! Egyébként megjegyzem, hogy az általad annyira favorizált csodálatos Lindynette 20-adtól meghíztam 3 hónap alatt mint egy bálna és olyan súlyos migrént kaptam a 3. levél szünetében, hogy azt hittem, ott pusztulok el? Ezek után visszaállítottak a Milligestre, amitől semmi bajom. Most én is mondhatnám a kérdezőnek, hogy csakis a Milligestet szedje, mert az (nekem) egyszerűen csúcsszuper! Egyébként nem téged hülyéztelek le, hanem arra mondtam, hogy hülyeség, hogy egy bizonyos gyógyszert propagálsz anélkül, hogy belegondolnál, hogy nem vagyunk egyformák!

2011. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

*Lindynette 20-adtól meghíztam 3 hónap alatt mint egy bálna


Már bocs, de jó hülye vagy, normális ember max. 5 kiló után ezerrel rohan vissza a dokijához, és ha ő ezt rendben levőnek találja, akkor egy normálishoz.

A válaszoló annyiban rosszul fogalmazott, hogy nem kellett volna konkrét gyógyszert mondani, csak annyit, hogy a kérdező kérdezze meg az orvosát, válthatna-e és mire. Ez az én véleményem is. Egy kérdésből nem lesz sem baj, sem reklám, sem +20 kiló. Ennyi.

2011. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!