Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fű befolyásolja? Ha igen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fű befolyásolja? Ha igen, hány százalékban?

Figyelt kérdés

- Nem akarok csinálni tesztet. Nem félek attól, hogy terhes vagyok. Nem vagyok terhes. Nem vagyok nagy füves aki babát szeretne. Nem szeretnék (még) babát. Nem vagyok nagy füves, sőt egyáltalán füves nem vagyok. Ezt azoknak, akik a válaszaikban, majd negatív kritikát mondanak Rólam, elmondják, hogy ha olyan felelőtlen vagyok, hogy füvezem, akkor ne akarjak gyereket vállalni.


- Ha valaki terhes lesz, de nem tud róla, vagy tud róla de nem biztos benne, és csinálni akar egy tesztet, de előtte füvezik (Most kérlek ne arról mondjátok el a véleményeteket, hogy milyen ember az aki babavárás előtt, vagy teszt csinálás előtt neki áll füvezni.) pár órával, vagy akár pont előtte, az befolyásolhatja e a teszt eredményét?


2011. jan. 3. 16:43
 1/10 nielindi ***** válasza:
szerintem nem befolyásolja.
2011. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
66%
szerintem se tehát állj neki egy méteres jointnak! hajrá!
2011. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
a fu es a gyerekvallalas ket kulon dolog, EGYUTT NEM FER MEG!!! ilyen egyszeru, es ez olyan mint az ittas vezetes, 0 a tolerancia!
2011. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Mivel a teszt a hCG-t mutatja ki, így nem befolyásolja.
2011. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
de itt nem az volt a kérdés h árt-e a babának hanem az hogy a tesztet befolyásolja-e
2011. jan. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. :-)


17:03nak: Pontosan 7 mondatban mondtam el, hogy mit nem szeretnék válasznak kapni. A többiek miért tudtak a kérdésemre felelni, és neked miért volt olyan fontos, mégis abba belekötni, amibe kértem h ne? Mindegy, azért Neked is köszönöm, hogy legalább válaszoltál.

2011. jan. 3. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
hát remélem nem sok fű- és droghasználó fog gyereket vállalni, mert akkor egy igen degenerált ifjúságra számíthatunk, nem elég, hogy a cigaretta, túlzott alkoholfogyasztás is milyen károkat tud okozni egy gyerek fejlődésében, komolyan ti NŐK ne csináljátok ezt, nagyon rossz látni!
2011. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hihetetlen. :-)
2011. jan. 3. 17:36
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom Kérdező, hogy már megtörtént-e vagy csak tervezed, de miért nem teszt után füveztél/füvezel? Akkor legalább nem lenne benned ilyen kétely. De, mint írtam, nem befolyásolja az eredményt.
2011. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Komolyan nem történt még meg, és nem is tervezem. Komolyan nem csinálok tesztet, és nem várok babát. Komolyan csak kíváncsiságból kérdeztem. Ha akkora füves lennék, hogy még teszt csinálás előtt, is rágyújtanék egyre, akkor nem hiszem, hogy érdekelne, hogy ez befolyásol e bármit is. Nem értem miért kell ilyen bizalmatlannak lenni, egy anonim oldalon, miért ne mondanék igazat?
2011. jan. 3. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!