Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fel lehet úgy helyezni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet úgy helyezni az óvszert, hogy a fitymát nem húzod le a makk alá?

Figyelt kérdés

Alapállapotban is a fitymát mindig a makkon tartom, könnyedén le tudom húzni, szal nincs fitymaszűkületem, de hosszú ideig úgy tartani kényelmetlen. Ha lehúzom a fitymát és úgy húzom fel az óvszert akkor nagyon kényelmetlen, szokjam meg és kész?:) Szex közben úgyis lecsúszik a fityma a makk alá? Óvszer nélkül is?

Apróságok, de szerintem ezen múlik minden, ilyen kérdés még nem volt, visszanéztem. Előre is köszönöm, ha valaki érdemben válaszol. 16/F


2009. jan. 27. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ez engem is nagyon érdekelne..

16/F

2009. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a fitymát a makkon szoktam hagyni, a gumi végén kicsit többet összefogok, és úgy húzom fel. Íg berakáskor a gumi és fityma már hátra is csúszik, és mivel több gumit hagytam, nem is feszül. (Levegő ne legyen benne)

Próbáltam úgy is, hogy előbb lehúztam a fitymát a makkról, de akkor úgy éreztem, nincs rajt eléggé a gumi, féltem, hogy lecsúszik.

2009. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Óvszer nélkül a fityma lecsuszik a fityma alá, akár akarod akár nem:)
2009. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat, de nem érzem tisztázottnak a dolgot.
2009. jan. 27. 22:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet!Mi az első pár szexnél nem nagyon tudtuk mi a baj, mármint azért mert elég sok ideig...40-50 percig is eltartott mire a párom elélvezett, aztán rájöttünk:)mert a fitymát fennhagyva huztuk fel a gumit, és igy még kevesebb inger érte...de ha nincs rajtad óvszer akkor tuti lecsuszik alá, de az már nem fog zavarni egy jó meleg nedves punciban:)

2009. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
metéld meg magad
2010. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!