Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fordítva szedtem a fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordítva szedtem a fogamzásgátlót, de a barátom csak 2x élvezett belém. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 19:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"és az elözöek még hatnak.. szóval még pár hónapig nem lehetnék terhes nem , hiába szedtem fordítva most.. "


Hogyne lehetnél? Ennyi erővel nem kellene minden nap szedni, nem gondolod?

Menj el orvoshoz.

2011. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mivel felcserélted a homonokat, a tabletta nem védett, viszont jól bekavart. Fordulj orvoshoz.
2011. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Noa91 ***** válasza:
ha egyfázisú akkor szerintem mindegy. én egy hétig szedtem fordítva de mivel az én bogyómnál minden tabletta ugyanannyi hormont tartalmaz akár visszafelé is szedhetem cska bírjam követni :)
2011. jan. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De már írta, hogy Tri-Regol. Az pedig háromfázisú.
2011. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet , és nemvagyok az.
2011. jan. 3. 18:01
 16/17 anonim ***** válasza:

majd a várt vérzés ideje után 2 héttel tesztelj, most még akkor is negatív, ha van megtermékenyített beágyazódásra kész petesejted


és beszélj az orvosoddal

2011. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Noa91 ***** válasza:
13:27 bocs nem vettem észre. így viszont simán lehet neki gubanc.
2011. jan. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!