Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tabletták...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tabletták hatásai. Velük vagy nélkülük?

Figyelt kérdés

Most térek át én is fogamzásgátló tablettára és kíváncsi vagyok arra, kinek lett simább a bőre, ki pattanásosodott inkább ki?

Hatással van tényleg a "szexuális étvágyra"? Azt hallottam a tabletta szedését követően nem kívánják egyesek annyira a szexet.

És ami még érdekel az a szőrösödés. Ki lett tőle szőrösebb? A tájékoztatón az áll hogy kevésbé nő majd a szőr. Ez mennyire igaz?

A válaszokat előre is köszönöm. ;)


2009. jan. 27. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

ne haragudj de errol mar nagyon nagyon sok kerdes szulettett, hasznald a keresot. Mindenkire maskent hat a tabletta...ami kijon egyik embernel, nem biztos hogy kijon a masiknal.

FIgyelmedbe ajanlom ezt a videot:

[link]

2009. jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztem ez tabletta + egyén-függő dolog. Értem itt ezalatt a pattanásokat, libidó csökkenését, fejfájás, hízás stb.


Igazából kipróbálás útján fog csak elválni ,hogy neked jó-e a gyógyszer..


Van, ami az egyik embernek jó, másnak meg nem.

2009. jan. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat... igen, volt hasonló kérdés de a válaszok nem túl kielégítőek. :/

Megnéztem a TV2-es Napló műsorszösszenetet hát elképesztő ez az egész dolog. 16-17 éves lányok nagyívben tojnak a terhességre. Ez annyira felelőtlen. Még is érdemlik, hogy terhességmegszakításnál úgy bánnak velük, ahogy. :C

2009. jan. 27. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én barátnőmnek kb. másfél év használat után jött elő, hogy nagyon lecsökkent a libidója. Most tervezzük, hogy lecseréljük a gyógyszert.

Más mellékhatást nem tapasztalt.

2009. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!