Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első levél után is véd a tabi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első levél után is véd a tabi a 7 napos szünetben?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy amúgy véd a szünetben, de még csak az első levél után vagyok, és hát csak 2 hét telt el az előző menstruációm óta, mert nem a mensi után kellett elkezdeni, hanem az első napján, így egy hétig szedtem a menstruáció alatt majd két hétig utána és el is fogyott. Ilyenkor is véd a hét napos szünetben? A szünet 3. napján vagyok, még nem jött meg és nem is szedek semmit, nem is védekezünk. Lehet baj?
2010. dec. 23. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

tudod van egy készülék amit íti is ismer. úgy hívják telefon. megkeresed a nőgyógyászod számát és felhívod. szerinted mi értünk ehhez b+?

tabi meg mensi. bekakilok. a tabi helyett 5ször olvastam trabit. ennél betegcsibb becézésekecskéket ki sem talcsizhattál volna.

2010. dec. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
úristen milyen emberek vannak a világon... a mensi és a tabi becézést nem én találtam ki, mindenki használja, az meg egyéni szociális probléma, hogy általános iskolában nem tanítottak meg téged olvasni. és igen úgy gondolom, van itt olyan aki ért hozzá, mondjuk nem pont olyan emberekre gondoltam akiknek veled egyező az intelligencia hányadosuk. légyszíves ha nem tudsz értelmesen megnyilvánulni, akkor ne tedd sehogy. hasznos válaszokat várok :)
2010. dec. 23. 08:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előző kommentáló kicsit nyers, de igaza van. Az sok mindentől függ, főleg attól, hogy milyen gyógyszert kaptál. Tényleg egy szakembert kéne megkérdezni. Én Cypromixet szedek és az már az első naptól kezdve folyamatosan hat, de a betegtájékoztatón is olvashatod. Ha egy gyógyszer mellett akár egy percig is kell más módszerrel védekezni, az rajta van a betegtájékoztatón. A szakember megkérdezéséhez nem feltétlenül kell ismét orvoshoz menni. Megmondhatja azt neked a gyógyszerész is, vagy a háziorvos. Ami közelebb van, vagy épp tudod a számát.
2010. dec. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is cypromixet
2010. dec. 23. 10:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj, jó az a gyógyszer, csak mindig vedd be időben!
2010. dec. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megint én vok az a cypromixes. Nekem először az 5. utána meg mindig a 4. napon jött meg.
2010. dec. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!