Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tehetek az ellen ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek az ellen ha a barátnőm szexuális étvágya 0-hoz konvergál fogamzásgátló szedésétől?

Figyelt kérdés
Mielőtt először kezdte szedni tök jó volt minden. A szedés után 1 hónappal már jöttek a tünetek, nevezetesen hogy kiszárad szex közbe, vagy van hogy be sem nedvesedik. Próbáltuk a síkosítót, de kb 5 percenként adagolni kéne és úgy sem az igazi. Abbahagyta, aztán visszaállt minden és jó lett, de egyfolytában azon aggódott hogy biztos terhes les, meg ha késett pár órát a menzesze már azon agyalt hogy mit csináljon a babával. Amúgy megszakításos módon védekeztünk, óvszer esélytelen. Párszor próbáltuk de még rosszabb mint gyógyszerrel. Most megint elkezdte szedni 1 hónapja és ugyan ott tartunk. És nem érti hogy nekem mi bajom van azzal hogy 10 perc után abba kell hagyni mert nem csúszik. Legtöbbször úgy érzem hogy nem is érdekli a szex, csak azért csinálja hogy nekem "jó" legyen. De ha felhozom akkor megsértődik. Amúgy még orgazmusa sem volt. (Nem, nem velem van a baj, más csajokkal semmi gondom nem volt, nála pedig az előző x pasija sem járt sikerrel)
2010. dec. 22. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
menjen vissza orvoshoz. ne kúrálgassa magát, h szedi, nem szedi. másféle gyógyszer kell. ha semelyik nem jó, akkor a pharmatex termékekkel egészítsétek ki a megszakítást... akkor legalább nem annyira necces.
2010. dec. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Cserélje le a bogyót másfajtára. Nekem az elsőtől folyamatosan fájt a fejem, a másodiktól nálunk is ritkábban volt szex. Most nincs párom, ezért nem szedem a hormont feleslegesen.


24/L

2010. dec. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz... csak ebből még van 1 hónap. Orvosról ne is beszéljünk... már évek óta van fehér folyása, de inkább szex közben jön ki és nem tudja megmondani az orvos hogy mitől. Kapott már minden féle gyógyszert, volt méhszájseb elsütésen is... több tízezret költött és semmi változás. Máshoz meg nem nagyon mer menni, mert anyja nem tudja hogy dokihoz jár... sőt azt sem hogy nemi életet él. Am mielőtt megkérdeznétek, 21 éves.
2010. dec. 23. 00:04
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem a gyógyszertől van, hidd el.
2010. dec. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a fehérfolyás nem kóros. a hüvely öntisztulásának része. amit szex közben tapasztalsz az a nedvesedése, hogy ne dörzsöld ki...menjen vissza és mondja meg, hogy panaszokat okoz neki a gyógyszer... ha a folyás zavarja, akkor hordjon tisztasági betétet...
2010. dec. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy fajta folyás természetes, egy fajta nem. Ezt a nőnek kell észrevenni, ha a természetesből kórosba vált a dolog.


Az előző 24/L

2010. dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Amúgy megszakításos módon védekeztünk, óvszer esélytelen. "


Jó hogy félt szerencsétlen, ha megszakításos módszert alkalmaztatok.

Az óvszerrel mégis mi a baj?

Esetleg spermicid+pesszárium? Vagy spermicid+megszakítás?...

2010. dec. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fejlemény. Most voltunk együtt, igaz előtte veszekedtünk, mind1 is. Lényeg hogy nedves volt és nagyon jól éreztük magunkat. Nem a gyógyszertől van lehetséges, de akkor is más. Folyás meg most nem volt. Úgy vettem észre akkor van ha nem elég nedves, mintha valami seb felszakadna vagy nem tudom.
2010. dec. 23. 02:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a gyógyszertől van az. Korábban, előző barátomnál én is a gyógyszerre fogtam a libidócsökkenést. Magamnak se vallottam be, hogy tudat alatt taszít a vele való szex, mert nem szeretem. A mostani barátomnál is ugyanazt a fajta gyógyszert szedem és hogy őszinte legyek, néha legszívesebben ki se szállnék a farkából, mivel őt imádom szőröstül-bőröstül.
2010. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!