Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tényleg lehet hízni a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg lehet hízni a fogamzásgátló tablettától?

Figyelt kérdés
Lassan el kell kezdenem szedni, még sosem vettem be olyan tablettát. Én nagyon szeretnék hízni!
2009. jan. 22. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Alkattól függően igen, lehetséges hízni tőle. Nekem volt olyan barátnőm, aki nőiesedett tőle, kebelre és popsira hízott kicsit, és nagyon jól állt neki. De ezt ne vedd ígéretnek, mert mindenkire kicsit máshogy hat.
2009. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónap alatt kiló jött fel, cicre meg comd/fenék.
2009. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És melyik fajtától?
2009. jan. 22. 16:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Az orvosok azt mondják, a helytelen életmód hízlal, nem a fog.gátló. Hát nem tom...Én most kezdem szedni és rettegek, hogy hízni fogok. Mellbe nem bánnám, de mindenhol máshol igen.
2009. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A helytelen életmód/étkezés engem inkább lefogyaszt még ennél is jobban...
2009. jan. 22. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd mindenkinél más mellékhatás van. De állítólag a mai alacsony hormon tartalmú fogamzásgátlótól nem lehet :) szerintem nem fogsz. ( de én mellre híztam de az sose árt :D
2009. jan. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!