Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedhetek a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedhetek a fogamzásgátló mellékhatására hányás csökkentőt?

Figyelt kérdés
Most írt fel a doki Symicia-t, és azt mondta, hogy az első 3 hónapban lehet, hogy hányingerem lesz tőle. Erre vehetek be valami gyógyszert? Nem szeretnék még Karácsony/Szilveszter este is ezzel kínlódni :S
2010. dec. 12. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon sok mellékhatás fel van tüntetve a betegtájékoztatón. Lehet, hogy semmilyen mellékhatástól nem is kell tartanod. Majd ha esetleg jelentkezne, akkor vissza mész a nőgyógyászhoz a biztonság kedvéért, és megkérdezed tőle.

Nekem pl. csak pozitív hatásai voltak, és semmi negatív.

2010. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát megkérdezhetted volna tőle is, de te tudod. Biztos rengeteg hasznos választ kapsz majd itt is a sok kis tizenéves szűztől. :3
2010. dec. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sem tizenéves,sem szűz nem vagyok,így talán megengedett,hogy válaszoljak. :P Olyan "gyógyszert" nem szednék,ha nem muszáj,aminek a mellékhatásától rosszul vagyok.A hányáscsökkentőnek is van mellékhatása,arra is szedni akarsz valamit? Mindenkinek másképp reagál a szervezete a fogamzásgátlóra.De,ha az a fogamzásgátló jól el van találva az adott személynek,akkor nem lesz egyéb panasza még 3 hónapig sem.Ehhez sajnos idő kell vagy nagy szerencse,hogy hamar megtaláljátok az orvossal,ami neked leginkább megfelel.
2010. dec. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Azért ezt nem úgy kell elképzelni hogy rókázol majd mint a lakodalmas kutya. Nekem az első pár hónapban volt időnként egy kis émelygésem, nem olyan volt a gyomrom mint lenni szokott de nem kellett hányás csillapító. És egyáltalán nem is biztos hogy jelentkezik majd ez a mellékhatás, csak előfordulhat. Előre kár ezen parázni.
2010. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!