Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nekem ma írta fel a dokim a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem ma írta fel a dokim a Lindynette30drazsét. Eddig a Belarát szedtem, de tönkrevágta a hüvelyem. Tudtok használható véleményt írni a Lindynette-ről?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt szedem, de 20ast. első hónapban hisztis voltam volt kb 1-1.5 hétig pecsételés, mellem fájt, meg picit nőtt.

Azóta semmi gond :)

2009. jan. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én b.nőmnek is nőt picit a melle, egyébként már kb. 8 hónapja használja és nincs semmi gond!
2009. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, remélem beválik végre nekem is:)
2009. jan. 19. 19:45
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, hogy a Belara, milyen értelemben vágta tönkre a hüvelyed? Én is azt szedek már 1,5 éve, és folyamatos hüvelygyulladásom van. Akkor lehet ettől a fog.gátlótól? Ha váltottál azóta, bevált a másik? Köszi!

2009. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, nekem is folyamatos gyulladásom volt és a "kedves" dokim kb.3év után jelentette be, hogy ez a gyógyszer mellékhatása, mert nem szabad ezt ilyen sokáig szedni, csak pár hónapig... Ezt sem nagyon hallottam még fogamzásgátlóról..És még engem cseszett le, hogy miért szedtem ezt ennyi ideig.. Igaz,hogy ő írta fel 3 havonként.A Lyndinete30 nekem nagyon gáz, lassan 1éve szedem és totál csőd lettem libidó és mentális téren is. Dokit váltottam végre, ő meg azt mondta, ez meg ennek a mellékhatása.Pontosabban, még csak azt mondtam,hogy gyógyszert váltanék és ő kezdte el sorolni, hogy ilyen meg ilyen mellékhatásaim vannak-e...Most Laurinát írt fel 2hét múlva kezdem el szedni.Ez valami totál új, még alig találtam róla valamit. Annyi biztos hogy 3 fázisú és így alkalmazkodik jobban az adott hormonszinthez, hát majd látjuk.Én most bizakodom!
2009. nov. 25. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!