Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány %-os védelmet nyújtanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány %-os védelmet nyújtanak a fogamzásgátló tabletták?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
normalis hasznalat mellett 99,99.
2009. jan. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
betegségek ellen 0%, és terhesség ellen is kevesebb, mintha óvszerrel védekeznél.
2009. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
99.9%
2009. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

100 nőből 1 év alatt ennyi esik teherbe az adott módszer mellett (pearl-index)


megszakított közösülés 8 -38

óvszer 3 -28

cikluskontroll 14 -35

hüvelyi spermiumölő anyag 0.7- 7

hormonális fogamzásgátló tabletta 0,1- 2,5

hormontartalmú injekció 0,2- 2,6

sürgősségi tabletta 0,5- 2,5

méhen belüli fogamzásgátló eszköz 0,5- 5


Mint te is látod, lényegesen megbízhatóbb a tabi a többi módszernél.

2009. jan. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na ebben most nagyon érdekelt vagyok.Semmi sem nyújt 100%-os védelmet. Én spirál mellet estem teherbe.Nem volt régen fent(5hónap)és nem is csúszott el.Most vagyok túl a félidőn. Egy másik kismama a környékről gyógyszer mellett esett teherbe, pedig szedte rendesen és időben. Egy barátom húga most ősszel adott életet egy gyógyszer mellett fogant egészséges kislánynak.Ja az én spirálom is az egyik legmodernebb volt és 96%-os hatékonyságú, mégis azóta, hogy így jártam ismerőseim közül 4 hasonló esetre derült fény, abból 1 elvetette, 1 méhen kívüli volt, 2 pedig meg is született.Úgyhogy én sem tudom, hogy ha meglesz a 3. babám hogyan tovább? Én már így 3 gyerekkel az elköttetésen gondolkodom, de azt meg a férjem nem akarja, mert szerinte az olyan, mintha levágnák a kezem.
2009. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd semmi se 100% még ha a nő elköti magát az se. Benne van a kockázat. De inkább védekezzen azért mint hogy csak így megszakítja...tényleg kevesebb az esélye ha teszel ellene. De 100 nőből évente 2 teherbe esik...az a lényeg hogy figyelj oda... mikor szedsz más gyógyszert mikor van hasmenés hányás. stb...
2009. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!