Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz, hogy a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a fogamzásgátló tabletta mellrákot és cisztát okoz?

Figyelt kérdés
a nőgyógyászom írt ki nekem tabit menstruációs zavarok miatt. de én ma azt hallottam többektől is, hogy mellrákot és cisztát okoz.ez tényleg igaz?
2008. jan. 15. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
OkozHAT. Igen, így igaz. Legalábbis nagyobb lesz rá mellette az esély.
2008. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ellent kell ennek mondanom! Éppen az, hogy csökkenti az esélyét! A tabletták gesztagén-tartalmuknak köszönhetöen csökkentik a masztopátia gyakoriságát, ami emlörákká alakulhat.
2008. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Én is úgy tudom, hogy a komoly dolgok esélyét csökkenti, jó mellékhatásai vannak.

FCsökkenti a görcsöket, a vérzés mennyiésgété és idejét, a méhnyakrákot. Az igaz viszont, hogy a cisztára való hajlamot növelheti, de ez még nem a világ vége, sokkal több pozitív hatása van.

Ne félj tőle, hisz többmillióan élünk vele.-)

2008. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem igaz!!Csökkenti a mellrák és a méhnyakrák kialakulását!
2008. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Semmi problémám nem volt amíg szedtem, amint abbahagytam cisztám lett, és nincs peteérésem.
2008. jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A fogamzásgátló növeli a mellrák kockázatát, itt is elhangzik: [link]
2022. szept. 25. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!