Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hónap gyógyszerszedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónap gyógyszerszedés nélkül. Lehet belőle bármi probléma?

Figyelt kérdés
Mercilon-t szedek már lassan másfél éve és most egy hónapot szeretnék kihagyni különböző okok miatt. Természetesen más módon védekeznénk. A legközelebbi menstruációm első napján beveszem az első tablettát. Lehet bármi féle problémám abból, hogy egy hónapig szünetelek utána megint elkezdem ugyanúgy? Egyáltalán lehetséges? :)
2010. dec. 1. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:

hát én jól megszenvedtem vele mikor ezt megpróbáltam...a gyógyszer abbahagyása után két héttel elkezdtem barnázni, ez tartott egy hétig, utána nem akart megjönni, mikor megjött végre, elkezdtem újra szedni, na akkor meg nem akart elmúlni, azt a hónapot végigvéreztem...a második kezdetétől álltam helyre de megfogadtam, h többet ilyet soha

én lindynette 20at szedek

2010. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hagyhatsz szünetet. De csak akkor kezd el újra szedni, ha a menzeszed rendeződik, ugyanis az abbahagyás után sok nőnek eltart egy ideig, míg beáll.
2010. dec. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ne hagyd abba!!! Én nem szedtem CSAK 3 hétig és abból van az 1 éves lányom, mondjuk nem bánom, de ha nem akarsz gyereket akkor ne hagyd abba, vagy használj mást.
2010. dec. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha abbahagyod, akkor azt minimum 3-6 hónapra tedd. Így csak bekavarod a hormonháztartásod rendesen. Sőt másfél év szedés után nem biztos, hogy a következő mensid pont egy hónappal az abbahagyás után lesz esedékes. Megjöhet előbb is, de lehet, hogy a nődokinak kell gyógyszeresen meghoznia.
2010. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Feltettem egy orvosnak a kérdésed. Visszakérdezett, hogy miért indokolt a szüntet. Ha elárulod, szerintem tud érdemben segíteni.Biztosan jobban, mint mi.
2010. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!