Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló akkor is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló akkor is védelmet nyújt, ha mellette hüvelykúpot használtam?

Figyelt kérdés
2009. jan. 15. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Mi a fenenek hasznalsz te huvelykupot, ha fogamzasgatlot szedsz? Amugy igen, akkor is ved.
2009. jan. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mert mint sok nőnél, nálam is előfordúl néha h begyulladok ott.És azt nem hagyhatom csak úgy.Valamit muszáj ellene tennem.

Pl.EZÉRT!!!

2009. jan. 15. 12:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy begyulladsz ott??? Bocs, de nem ertem, gyogyszert szedsz es valami bajod lett?
2009. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Áhh, én asszem értem miről lehet szó. Nem fogamzásgátló kúpról, hanem olyanról lehet szó, amiket fertőzésekre, gyulladásokra szoktak felírni.

Ha igazam van, akkor ne aggódj, a tabi védelmet nyújt, mivel ez egy helyileg alkalmazott valami, nincs köze a fogi-tabihoz, és sztem rajta is van a tájékoztatón, hogy a latex alapú fogamzásgátlók biztonságosságát csökkenti csak, mert kikezdheti az anyagát.

Ha tévedtem és mégsem ilyen kúpról van szó, akkor bocsi :D

2009. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az óvszer minden nemi betegség ellen védelmet nyújt.Míg úgy szeretkeztünk a párommal, nem volt ilyen gond. 3hónapja szedek gyógyszert, és most kb.2hete jelentkezett ez a gyulladásos problémám. Olvastam a neten róla, ahol azt írták, hogy sok nő szenved e miatt, idegen test(férfi nemiszerv)és sokunknak másképp reagál rá a szervezete.
2009. jan. 15. 12:47
 6/15 A kérdező kommentje:

A 12:46-os válaszoló jól értelmezte a dolgot:)

Köszönöm!

2009. jan. 15. 12:48
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlók tájékoztatóján rajta van, hogy mely gyógyszerel jelenthetnek veszélyt. Ezek jellemzően antibiotikumok. Gondolom Canestenre vagy más hasonlóra gondolsz. Az ilyen kúpok helyileg hatnak, hatóanyaguk sem a tápcsatornába, sem a véráramba nem kerülnek be.
2009. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló megváltoztathatja a hüvelyflórát és hajlamosíthat fertőzésekre, hüvelyfolyásra. Ez lehet mellékhatása. Nincs benne róla szó a betegtájékoztatódban?
2009. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%
Most mar megertettem en is, de azert normalisan le lehett volna irni. Igen, ved, en egyszer huvelyi folyas miatt hasznaltam par napig kupot, de a dokim azt mondta, addig ne legyen szex, ameddig hasznalom, szoval, sztem ezt tartsd be- elso voltam.
2009. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátlók hajlamosítanak elsősorban gombás fertőzésre. Nem tudom, hogy orvosi javaslatra használsz kúpot vagy vény nélkül kaphatót vettél a gyógyszertárban. Ha panaszaid több hónap óta fennállnak és nem látott még orvos, lehet jobb lenne ez ügyben is kikérni a véleményét.
2009. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!