Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tudná nekem valaki biztosra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudná nekem valaki biztosra, hogy befolyásolja e a Candibene hüvelytabi a fogamzásgátló hatását? Eddig még nem kaptam pontos választ.

Figyelt kérdés
2009. jan. 14. 16:08
 1/3 anonim válasza:
az a helyzet,hogy nem tudom,hogy hogyan befolyásolja.de több okból is amíg használod a tablettát és a befejezése után is használjatok óvszert:1.ne kapja el a párod és aztán ne fertőzzön vissza(most azt hiszed,hogy hogyan lehetolyankor szeretkezni,mikor te azt hiszed hogy elmúlt a baj még valójában nem,és egy két héten belül visszajön.a fertőés)2.ne legyél terhes!!ettől a fajta gombától eszmételen nehéz megszabadulni.egyél sok natúr joghurtot és nem árt,ha oda alulra is kensz egy kicsit,a hideg joghurt elmúlasztja a fájdalmat egy időre és pótolja a jótékony bacikat.vasald ki a bugyidat,ne hordj tangát,a bugyidba tegyél vattát,hogy az ne horzsolja a nemiszervedet,egy nap egyszer kamilla teába ülj minimun10 percig.ha nem súlyos akkor örülj neki én egyszer elkaptam,nem figyeltem oda ezekre a dolgokra és két hétig nem tudtam lábra állni!!!!
2009. jan. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem nincsen gombán csak egy egyszerű folyásom...

Már végeztem a Candibene gyógyszerrel,csak az a kérdésem,h kell e óvszer még vagy sem..(hétfön használtam utoljára)

2009. jan. 14. 17:39
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt gombám, és ilyet kaptam, de miután elfogyott a hüvelytabi, és a gomba is teljesen, utána sem védekeztünk mellé gumival,és nem volt semmi baj...(mivel a párom is kezeltük egyidejűleg canestennel,hogy ne legyen visszafertőzés)
2009. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!