Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen helyi fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyi fogamzásgátló van még a pharmatexen kívül?

Figyelt kérdés

a gumi nem jött be, gyógyszert nem akarok szedni.

csak a pharmatex van? vagy ismer még valaki vmi más márkát is? kösziiiiiiiiiii


2010. nov. 20. 18:27
 1/7 anonim válasza:
Nuvaring
2010. nov. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és attól kicsit olcsóbb? a pharmatexeket is sokallom, főleg azért mert sok embertől hallom, h nem válik be. de mégis jó lehet, ha annyiba kerül.
2010. nov. 20. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Nuvaring, de az is hormontartalmú. De még nem hallottam olyan, aki teherbe esett volna tőle.


Pharmatex: attól lett már baba... Ha nem akarsz gyereket, akkor ne csak ezt használd.

2010. nov. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én személyes tapasztalatból nem bízok a helyi gátlókban. Nekem volt egyszer egy nem tudom miylen, és betettem, mielőtt ...., és nem is tudtunk szeretkezni, mert annyira csípett, hogy folyt a könnyem, és a sex helyett el kellett mennem és kimosni amennyire tudtam. Nem akartam h párom berakja, hátha neki is csíp. De bnőm u.azt használta, neki nem volt semmi baja. Szal csak ennyi :)
2010. nov. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! próbáld ki ezt : Patentex Oval kúp. Ez nem csip,énis ezt használom,megszakitással együtt és bevált!!
2010. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pharmatextől nem esik senki teherbe, kell ahhoz egy férfi segítsége:)
2010. nov. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Patentex. Nekem is jobb, ez nem csípett, a Pharmatex viszont nagyon,azt soha többé nem használom. Mi is megszakítás mellett használjuk.
2010. nov. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!