Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet valami bajom, ha egyfoly...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valami bajom, ha egyfolytában szedem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Úgy értem,nem hagyom ki a 7 nap szünetet,és így nem is jön meg.Ez hosszú távon(pár hónap) okozhat valami bajt?
2009. jan. 12. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

Hormonokkal nem szabad játszani.

Én pl. tablettaellenes vagyok, mert valóban kényelmes, de kevesebb védelmet nyújt. A gond inkább az, hogy a fiatal lányoknak a szervezetébe nagyon belerondíthat. Ne tetézd ezt azzal, hogy még szünetet sem hagysz, a végén még meddő leszel.

2009. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
szia...lehet hogy igaza van az elöttemszolonak...nem tudom. Amúgy a kérdésedre a válasz az hogy persze hogy lehet van akinek direkt megmondják hogy igy csinálja. De közben lesz köztivérzésed:S szóval azért nem szünik meg a menstruácio hnem eloszlik.
2009. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amerikai nők ezrei ezt csinálják..:D De szerintem nem egészséges. Max 1x pl nyaraláskor ha pont közbe jön.
2009. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A köztivérzés igaz. Nagyon is. Tarsd meg azt a 7 nap szünetet. Addig kellemetlen amikor megvan, de legalább nemkell aggódnod, hogy mikor eshetsz szar helyzetbem vagyis hogy meglátszik valami. Csak pár nap... Minden nő utálja
2009. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tarts szünetet, inkább bírd ki azt a pár napot, minthogy bajod legyen később. Amúgy én is szedek gyógyszert, de az első válaszolóval is egyetértek. Mi a fenének kell lepontozni valakit, aki nem az általatok megfelelőnek tartott módszert magasztalja? Nem lehet felfogni, hogy kinek ez, kinek az? Persze, nem tudom, ki volt a jótevő, de itt úgyis ez a divat.. mindegy.
2009. jan. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
persze, hogy lehet, ezt nem ugy talaltak ki. Amerikai nok meg azert csinaljak, mar nem ilyen 21 napos tablettat szednek, egyaltlan nem is tablettat es az ugy van kitalalva hogy par honapig ne legyen verzes. Te meg ha mar szeded, szedd rendesn, mert a szervezetedet jol tonkre teszed igy. 1 honap belefer, de utana rendesen szedd.
2009. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!