Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elmenjek orvoshoz, vagy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek orvoshoz, vagy ez még most normális?

Figyelt kérdés
Egy hónapja kezdtem el szedni yasminelle fogamzásgátlót. Múlthét pénteken bevettem az utolsó szemet, hétfőn reggel kicsit véreztem, majd semmi nem volt, kedden megjött rendesen, ahogy szokott, de szerdán már megint szinte semmi, és mára már elis múlt, viszont a hasam picit görcsöl. Ez még normális így az első levél után, hogy alig jött meg, vagy ez így baj és menjek vissza orvoshoz? Esetleg megvárjam a következő hónapot? Légyszives írjatok tanácsokat, mert még nem tudom hogy hogy is kellene lennie így az első levél után, mert olvastam, hogy kevesebb lehet a gyógyszertől de ennyire?
2010. nov. 18. 18:28
 1/2 anonim válasza:
mindenkinek a szervezete máshogy reagál először.Amikor elkezdtem vérzéskor szedni,ugyanezt tapasztaltam,szóval szerintem nincs gond,csak kell egy kis idő mire minden beáll.Ha következő hónapba is ilyen lesz,akkor kérdezd meg a nőgyógyászod.
2010. nov. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3 hónapot szoktak mondani, hogy addigra fogadja el a szervezeted a tabit. Nekem mondjuk 1. hónapban sem volt gond. Ha más bajod nincs, megvárhatod a 3. hónapot, ha közben vérzel vagy görcsölsz vagy hízol, akkor menj vissza korábban.
2010. nov. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!