Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell-e a fogamzásgátló előtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell-e a fogamzásgátló előtt kivizsgálásra menni? Vér és/vagy vizeletteszt?

Figyelt kérdés
novynette tanit írt fel nekem a doki első körben és adott egy beutalót az istván kórházba h vér és vizeletteszt kell a tabi elött. nem váltottam ki és nem is mentem vizsgálatra.második körben újból felírattam a tabit és elhatároztam h szedni fogom.kérdeztem h nem kell-e mennem tesztre az istvánba mert nem mentem el előzőleg de akkor meg azt mondta h nem szükséges,egészséges és fiatal vagyok biztosan bontja a májam a gyógyszert.de van egy ismerősöm aki csakúgy elkezdett tabit szedni és meddő lett tőle. most akkor beutaló nélkül menjek és hátha megcsinálják vagy hagyjam és vegyem be a tabit? valaki volt ilyen helyzetben vagy hasonlóban?fontos lenne,nemtudom most mi van.nem akarok meddő lenni.
2009. jan. 10. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy normális doki elküld vérvizsgálatra, MIELŐTT FELÍRNÁ a bogyót. Persze sok doki van, aki anélkül is felírja. Ha nyugodtabb vagy tőle, menj másik dokihoz, kérj beutalót a laborba és csináltass vérvizsgálatot, majd írattasd fel vele a leletek alapján.
2009. jan. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kell bizony, én addig nem kaptam bogyót, míg nem volt meg minden vizsgálat, és a mostani dokim is kérdezte, mikor átjelentkeztem hozzá, hogy "ugye megvolt minden vizsgálat és úgy szedem"?


Mi van, ha a vizsgálat szerint nem ez, hanem egy másik lenne jó? Szerintem inkább menj egy másik dokihoz, mert ha nem a megfelelőt szeded, annak esetleg káros következményei is lehetnek (nem viccből küldenek el vizsgálatra). Én most egy nagyon jó dokihoz járok, tényleg megbízható és lelkiismeretes, kiváló nőgyógyász, anyukámat ő tette rendbe, mikor elszúrták öcsém szülését, és anyu majdnem meghalt szülés után.

2009. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem mindenképpen menj el,engem sem küldött el a dokim,bánom is,mert csak szenvedek a tabitól.Sajnos egyre kevesebb olyan orvost hallani aki elküld ezekre a vizsgálatokra ami kötelező lenne.

2009. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!