Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol árulnak óvszert 12 darabos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonimalkoholista kérdése:

Hol árulnak óvszert 12 darabos kiszerelésben? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Interneten láttam, meg sok felől hallottam, hogy 12 darabos gumióvszert is forgalmaznak, de eddig akárhol kerestem (DM, Rossman, CBA, stb. talán csak a patikában nem kérdeztem) mindenhol csak 3 vagy 4 darabos óvszert árultak. Nálunk elég sok fogy belőle, és talán gazdaságosabb lenne a nagyobb kiszerelés.
2010. nov. 12. 14:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Az árakat te is könnyen meg tudtad volna nézni, de belinkelem neked:

[link]

[link]

Nézd azt is hogy hány db-osak, oda van írva.

2010. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
legutobb durex ultra thint vettem 12 darabosat a Tescoban :D
2010. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 misu15 válasza:

NEM!!!!

ha a párom mással akarna dugni így 6 hónap után bármennyire is szeretem szakitanék vele. meg ha jártok minek dugnátok mással. még belegondolni is rosz h a barátnőm mással dugnonn!!!!! max ha kavarsz 1 csajjal akkor!!!

2011. szept. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 misu15 válasza:
ja bocsi ezt másik kérdéshez akartam irni. sorry:S
2011. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!