Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex+ óvszer? A kettő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex+ óvszer? A kettő együtt?

Figyelt kérdés
Együtt biztonságos? Mert csak az óvszerben nem bízom. Tapasztalatok, vélemények? Köszönöm
2009. jan. 9. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mehet nyugodtan. Semmi gond nem lesz belőle én is ezt használtam pár hétig majd átváltottam tabira.
2009. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy így nagyobb biztonságban leszel. Én sem bízom a gumiban. Inkább tabit írattam, az 1 fokkal megbízhatóbb.
2009. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Ha ennyire bizalmatlan és görcsölő vagy, inkább ne dugj.
2009. jan. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Pharmatexet megszakítással használok!De gumival is ok!
2009. jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen, én is ezen gondolkodom, bár nem tudom, mennyi értelme van, mert ha belegondolsz, mit csinálnál, ha az óvszer kiszakadna? Én sztem kúp mellett is sürgösségit vennék, mert hogy csak 60%-os... És akkor meg mi értelme? Erősen gondolkodom....
2009. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már 60%-os???Előírásszerűen kell használni!
2009. jan. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ezt hallottam. Általában csak kiegészítésnek használják, nem?
2009. jan. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia,én 7 évig ezt a két módszert használtam,,és nem lettem terhes!!!:) És lekopogom,még egyszer sem szakadt ki a gumi...ha meg netalántán kiszakad,akkor még mindig ott a krém,ami véd! Dupla védekezés.Én is csak azért váltottam más módszerre,mert kíváncsi voltam,7 év után milyen gumi nélkül...szóval most megszakítunk és csak Patentex oval-t használunk...két hónapja.A lényeg,hogy az általad emlitett módszerrel szerintem nagyobb biztonságban vagy,mintha tabit szednél...az a legbiztosabb ha nem kerül beléd sperma sztem...tabinál elég gyakori a terhesség...hol ezért,hol azért...de ez csak magánvélemény.
2009. jan. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül csak kiegészítés, pl megszakítással is kitűnő,mert az előváladákot felfogja!
2009. jan. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, akkor így fogok védekezni, mert szerencsére nem csíp a hüvelytabletta :)
2009. jan. 11. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!