Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 7 napos szünet után amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 napos szünet után amikor a 8. nap beveszi az ember az új tablettát még azon a napon is védve van? Mármint a 8. napon. Azt még beleszámoljuk a 7 napos szünetbe?

Figyelt kérdés
Egy levelet szedtem be a tri regol fogamzásgátlóból és a 7 napos szünetet követő 8. napon amikor az új szemet kell bevenni akkor szeretkeztem a párommal. Bevettem a tablettát pontosan amikor kell és utána egy másfél órára rá történt a dolog. Védett vagyok ugye? Várom válaszotok!
2010. nov. 7. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
de holnap már vége a szünetnek
2010. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, védett vagy!
2010. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Még kezdő vagyok és jobb mindent tudni, engem az zavart meg hogy mindig 7 napot írnak szünetnek és arra már sokan írták hogy védve van az ember.De hogy mi van a 8. nappal az már számomra kicsit kétes volt.
2010. nov. 7. 15:09
 4/5 anonim ***** válasza:

persze, védett vagy.

egyébként is a legnagyobb esélye a teherbe esésnek peteéréskor van. és a fogamzásgátló még a szünetbe is véd, amikor nyilván bravúr lenne teherbe esni.

ne aggódj!

2010. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó! Fogamzásgátló szedésekor NINCS peteérés. Egyáltalán nincs!!!


Igen, kérdező, védett vagy.

2010. nov. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!