Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátnőm fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fogamzásgátlót (yangee) szed és most van az a hét amikor szüneteltetni kell a szedését. Hétfőn vette be az utolsó darabot és még nem jött meg neki. Mennyire kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Minden reggel 7:20 és 7:40 között szokta bevenni tehát pontosan.
2010. nov. 4. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
neked semennyire sem kell aggódnod, nem a te menstruációdról van szó. Ha meg elkezd dagadni akkor jobb ha elhagyod az országot
2010. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideje szedi ezt a gyógyzert? Meg kell jönnie a hét napos szunetben, ha rendesen szedte nemlehet gond.
2010. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A 7 napos szünetben bármikor megjöhet, honnan tudod, hogy nem ma, vagy szombaton szokott neki megjönni? Én pl. szerdán hagyom abba a szedést és mindig vasárnap vagy hétfőn jön meg.

Ha már régóta szedi, és mindig megjön neki mondjuk kedden, akkor lehet, hogy valami gond van, de akár lelki okok is befolyásolhatják, hogy mikor jön meg neki. Először megírhatnád, hogy mikor szokott megjönni...

2010. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még ne izgulj.

Én kedden veszem be az utolsót, és vasárnap jön meg.

Do volt már úgy, hogy hétfő lett belőle. Nem mondom, hogy nem izgultam, de előfordul

2010. nov. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát mindennap rendesen 7:20 és 7:40 között vette be.Egyszer viszont volt olyan h elfelejtette reggel és 1-2 óra felé vette be.Amúgy ez volt a második havi adag.
2010. nov. 5. 07:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennyire nem kell pontosan szedni, az a lényeg, hogy 2 tabletta között ne teljen el 24+12 óra. (24 óra az 1 nap, a 12 pedig amennyit lehet csúszni vele).

Nem terhes.

Az előző levélnél hányadik napon jött meg neki? Most is akkor várható, esetleg +1 nap.

2010. nov. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pont ma és meg is jött neki szerencsére!:D Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 5. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!