Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16.an csinaltuk a baratommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16.an csinaltuk a baratommal mindig vedekeztunk viszont most voltunk olyan hulyek hogy max15mpig volt bennem ovszer nelkul (nem ment el)tudom h az elovaladekban is lehet sperma stb. de holnap kell megjonnie es egesz heten ereztem ezt az?

Figyelt kérdés
alhasi fajdalmat,mell duzzadas/erzekeny ilyenek es most felek h nem fog megjonni elegge ra vagyok stresszelve baszki.pedig erzem h megfog v nem tudom nagyon parazok.szerintetek ez a menstruacionak a jelei v terhesseg?nagyon parazok remelem megjon
tegnap 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
És ki volt a másik 14?
tegnap 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha fáj a hasad, még nem biztos hogy terhes vagy, nekem is szokott fájni mensi előtt, és az sem biztos hogy pont holnap jön meg, benne van a pakliban, hogy tolódik pár napot, ez minden nőnél normális.

Nagyon kevés esélyt látok arra, hogy terhes legyél, de ha bármennyi sperma is került beléd, nincs kizárva az sem. Mindenesetre ha nem jön meg, csinálj később egy terhességi tesztet!

tegnap 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1

A kérdező arra értette gondolom, hogy 16-án és nem 16-an.

tegnap 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint minden Nőnek Mensi előtt szokott feszülni a melle a hasa sőt akár a dereka ami lábba sugárzik ki..

Ez meg nem jelenti azt hogy terhes vagy.

Csúszhat is akár 1 hetet.

Ha addig sem jön meg akkor kell terhességi tesztet csinálni vagy felkeresni egy Nőgyógyászt es nem önmagunk ilyesztgetni vagy itt az interneten erre választ keresni mert sajnos nem mi fogjuk tudni ezt neked megadni.

tegnap 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!