Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan oszlik meg nálatok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oszlik meg nálatok a védekezés költsége?

Figyelt kérdés
Párok, akik nyilván aktív szexuális életet élnek, ezért valahogy védekezni is kell. Ki fizeti, milyen arányban oszlanak meg a költségek?

ma 14:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
59%

Alap hogy férfiként én állom, csak ne mással használja el bármi is legyen, óvszer, tabi, vagyspurál.

Lehet lepontozni! Van a lányoknak pont elegendő gondjuk a női problémákat tekintve. Mi meg csak verjük a fh,szunkat,

ma 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mködik sokaknál a megszakítás, mert gyenge a megtermékenyítő képessége, egy kis szerencsével, amit a naptári módszer erősít.
ma 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#12-vel egyetértek. A sógornőm 20 éve megszakítással és naptár módszerrel védekezik. Pár éve eldöntötték, hogy jöhet a gyerek. Direktben csinálják azóta. Szerintetek jön a gyerek? Naná, hogy nem. De annyira vehemensen naptár módszer hívő volt, hogy ihaj!
ma 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Hát nem tudom, mi megszakítással védekezünk 15 éve. Amikor viszont gyerekeket akartunk, mindig összejött 1-3 hónapon belül. (Ötször voltam terhes)
ma 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Tablettát szedek, én veszem. Szerencsére annyira nem keresünk rosszul, hogy megérje a plusz logisztikát az osztozkodás.
ma 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak is megszakítással.
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!