Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan tudom meg, ha a gumin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom meg, ha a gumin egy tűhegynyi lyuk van? Hogy kell ellenőrizni?

Figyelt kérdés
köszi (=
2010. nov. 3. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
ellenőriznek minden gumit előtte :d gyártásnál láttam discoveryn :D am engedsz bele vizet :D
2010. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy felfújod :D
2010. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmiképp se tegyél bele vizet használat előtt, mert 1.elveszíti a rugalmasságát, ráadásul az a bevonat, ami belül van a gumiban, leázik, nehezebb lesz felhúzni;2.együttlét előtt közvetlenül szerintem enyhén illúzióromboló az ilyesmi és felesleges is, ugyanis ha felhúztátok, látni fogod, hogy a makkon( közvetlenül a húgykivezetésnél)az a kis lekerekített vége hólyagos-e avagy sem.Ha van kis hólyag, azt jelenti, hogy sehol nem megy ki a levegő, egyszóval nem lyukas, ha nincs ott a kis buborékszerűség, akkor baj van.
2010. nov. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"ha nincs ott a kis buborékszerűség, akkor baj van."


Már nem azért, de az óvszert pont, hogy úgy kell felhelyezni, hogy kiszorítod a végéből az összes levegőt, tehát NEM szabad ott lennie a buboréknak.

Olvass már el egy használati útmutatót...

2010. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Látom, neked nagyobb gyakorlatod van, én a coitus interruptusra esküszöm.

:-)))))

2010. nov. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez esetben gratulálok. Majdcsak teherbe esel/teherbe esik a bnőd. Akkor majd nem lesz ekkora vigyor a fejeden.

De ha meg sosem használtál óvszert, nem tudom mi a fenéért okoskodsz.

2010. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szókimondó leszek, ezért akik mindenben sztereotíp támadást látnak, azoknak egész biztos sértő lesz valami. Ez van, sok ember túlérzékeny az őszinte és határozott válaszra.


Mivel minden óvszert többször is ellenőriznek a gyártási folyamat során, legtöbbjét spermicid anyaggal is bevonják, ahogy a vízáteresztő teszt mellett elektromos teszttel is szokták esetenként ellenőrizni. Egy óvszer gyártó cégnek ez a fokozott biztonság létkérdés - részben a rendszeres külső felügyeleti szervezetektől jövő ellenőrzések miatt, másrészt az emberek lassan mindenért perlő mentalitáa miatt... egy bizonyítottan gyengén tesztelt előállítás milliárdos kárt okozhat nekik.


Éppen ezért, NORMÁLIS esetben (ha épségben lett vásárolva), egy frissen bontott gumin tűhegynyi lyuk csak egyetlen módon lehet: ha azt még a csomagoláson keresztül átszúrják. Ritka szemét dolog, de vannak akik ezt teszik.


Ezt elkerülni úgy tudod/tudjátok a legjobban, (ha férfi vagy akkor Te, ha nő akkor a párod), hogy a férfi közületek még véletlenül sem fekszik le olyan nővel, aki szándékosan teherbe akarná ejtetni magát a tartásdíj miatt... amennyire extrémnek és szélsőségnek hangzik ez, sajnos annyira gyakori eset, mivel NINCS olyan bíróság a Földön, amelyik ne kapásból az anyának kedvezne, mondván a szexet csak a férfi élvezi és csakis ő kezdeményezhet, ergo felelőssé is őt kell tenni ha nem kívánt gyermeket nemz.



Ha nem ilyen nővel kerülsz/kerül a párod össze, a tűhegynyi és észrevétlen lyukaktól az óvszeren biztonságban vagy.


(amennyire gyakori (sajnos) bizonyos típusú nők körében a direkt teherbeejtetés, akár tartásdíj miatt, akár az amúgy szakítás gondolatával játszó férfi megtartásáért; ugyanannyira valószínűtlen és összeesküvés elmélet azt gondolni, hogy az eladók/óvszerautomata üzemeltetők majd kiszúrják neked/nektek brahiból.)



Azzal pedig, hogy a kilyukasztást (akár direkt, akár véletlen, például köröm bontásnál) elkerültétek, egyben ellenőriztétek is.

2010. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnél úgy szakadt ki a gumi, hogy úgy húzta fel a barátja nemi szervére, mintha - szó szerint - egy zoknit adna rá, szóval teljesen kitágította és a nagy körmeivel "sikerült" szerencsésen kiszakítania.
2010. nov. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek :) {am lány vagyok (= }
2010. nov. 16. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!