Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek kell esemény utáni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kell esemény utáni?

Figyelt kérdés

Gumiba volt viszont kiszakad, állítja h kint volt idoben de én félek, hogy nem.

Az a baj nem értékelem ezt a helyzetet...

Szerintetek biztosra kéne mennem?

Vagy mi tévő legyek?

19/L



szept. 15. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj biztosra.
szept. 15. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 menta34 ***** válasza:

Izé ... mi az, hogy kint volt időben?

Tudatosan az volt a program, hogy kint megy el? akkor gondolom ezt láttad te is. Vagy kivette pont akkor szerinte még időben? Mi a szarnak vette volna úgy ki? ez tök hülyeség szerintem. Hacsak nem tudta már egy ideje, hogy szakadt.


Amúgy meg, ha már kérdezed akkor az elég gyanú arra, hogy biztosra menj.

szept. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj el esemény utániért.

Ez a kint volt..., csak téged meg magát akarja nyugtatni.

Egyébként ez jól mutatja, hogy még kefélni is béna... Akiknek itt állandóan kiszakad, az vagy nem tudja felhúzni rendesen, vagy nem jó méretet használ, vagy smucig normális gumit venni, vagy ezek kombinációja...

Érdekes módon nekem sose szakad ki, pedig nem vagyok már mai gyerek, és igen volt akit nagyon durván kellett megcsinálni. Amikor a gumi anyagában rossz, akkor már a felhúzásnál szakad.

szept. 15. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A “megszakításos” módszer nem védekezés, hanem orosz-rulett, csak épp több ember életével egyszerre!

Ha nemkívánt lenne a terhesség, - és az, különben az óvszer sem került volna elő! - akkor kell az a méreg! - Amit egyébként senkinek sem javasolnék, mert marhára összekuszálja a dolgokat…

szept. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kockáztatnék.
szept. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha egyáltalán nem szeretnél gyereket, akkor inkább vegyél be, biztos ami biztos. Ne kockáztass!
szept. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!