Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van okom aggodalomra?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam először együtt a barátommal. Óvszerrel védekeztünk és miután elélvezett azt vettem észre hogy a fenekemhez valahogy sperma került. Iszonyatosan megijedtem. A hüvelyemnél is megnéztem és a barátom is, de ott nem láttunk, éreztünk. Az óvszerbe utána vizet is engedtünk és egész biztosan nem volt lyukas. Arra gondoltunk, hogy hát elég sok volt neki és lehet, hogy felül kinyomta volna, így került a fenekemhez? Elvileg nincs peteérésem, de hát ez nem jelent semmit, nagyon aggódunk. Szerintetek?
2010. nov. 2. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
hát ez egy elég nyomorult helyzet,mert ha baj lenne,akkor abszolút nem a ti problémátokból...vegyél tesztet és akkor teljesen megnyugodhatsz,de nem hiszem hogy valami baj történt volna,de a biztonság kedvéért vegyél
2010. nov. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
eleg erdekes. szerintem teljesseggel lehetetlen . olyan mintha azt mondanam,sexeltunk,a gumival minde rendben volt meg ovatosak voltunk,minden tokeletes de ereztem hogy a talpamon van az osszes sperma. nevetsegesek vagytok1
2010. nov. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"vegyél tesztet és akkor teljesen megnyugodhatsz"


Majd max két hét múlva mutat is vmit. Akkor meg már marhára mindegy....


Egyébként nem lehet, hogy csak a te nedved volt?

2010. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A szaga alapján nem hinném. De én sem értem hogy lehetséges, hogy odakerült. Az tény hogy elég nedves voltam, de például a hüvelyemnél tényleg nem éreztem és nem is láttuk, hogy oda is került volna. Most mégis rettenetesen félek. Azért köszönöm a segítséget!
2010. nov. 2. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!